Sirop de framboise bio

Batom
42Sirop de framboise bio

Skład:

Maliny* (60%) cukier trzcinowy (40%).

 

*pdodukt pochodzący z upraw ekologicznych, objęty certyfikatem kontroli COBICO PL-03-001216

Sirop de framboise bioSirop de framboise bio
BIO
pojemność netto

pojemność netto

330 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-09-10

pojemność

cena za litr

81,79 zł / l

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907709950863

5907709950863

prix: 26,99 zł

26.99 PLN 2027-09-10 NewCondition

Sok z malin* 70%, cukier trzcinowy 30%.

*certyfikowany składnik ekologiczny



Skład:

Maliny* (60%) cukier trzcinowy (40%).

 

*pdodukt pochodzący z upraw ekologicznych, objęty certyfikatem kontroli COBICO PL-03-001216


marque:Batom
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Batom Batom Syrop z czarnego bzu Batom Batom Syrop z czarnego bzu
    BIO 330 ml
    63,33zł/l

    prix: 20,90 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-05-23
    Herbapol Pantry sirop de fruit Herbapol Pantry sirop de fruit
    aronia 420 ml
    20,40zł/l

    prix: 8,57 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-30
    Herbapol fruit framboise sirop Herbapol fruit framboise sirop
    cellier avec fleur de tilleul 420 ml
    19,81zł/l

    prix: 8,32 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-07-30
    Herbapol Sirop cellier de fruits Herbapol Sirop cellier de fruits
    cassis 420 ml
    19,83zł/l

    prix: 8,33 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-08-30
    Herbapol Sirop de cerise Fruit Herbapol Sirop de cerise Fruit
    d'office 420 ml
    20,02zł/l

    prix: 8,41 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-06-30
    Herbapol Sirop de fraise cellier Herbapol Sirop de fraise cellier
    de fruits 420 ml
    20,19zł/l

    prix: 8,48 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-07-30
    Herbapol fruit framboise sirop Herbapol fruit framboise sirop
    cellier 420 ml
    19,83zł/l

    prix: 8,33 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2027-08-30
    Victorias barman sirop de curaçao Victorias barman sirop de curaçao
    bleu - l ' victoria 490 ml
    37,57zł/l

    prix: 18,41 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-07-02
    Batom écologique jus de framboise Batom écologique jus de framboise
    bio sans sucre 330 ml
    87,45zł/l

    prix: 28,86 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-09-10
    Batom Batom ekologiczne powidło Batom Batom ekologiczne powidło
    śliwkowe 270 g
    107,37zł/kg

    prix: 28,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-09-16
    Batom citron Batom au gingembre Batom citron Batom au gingembre
    dans le sirop BIO 220 g
    72,68zł/kg

    prix: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-02-05
    Batom Batom Le bicarbonate de Batom Batom Le bicarbonate de
    soude 1 kg
    15,00zł/kg

    prix: 15 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2028-03-03
    Batom Batom Erytrytol Batom Batom Erytrytol
    500 g
    38,74zł/kg

    prix: 19,37 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-01-25
    Batom Batom ekologiczna Batom Batom ekologiczna
    włoszczyzna 75 g
    162,13zł/kg

    prix: 12,16 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-03-01
    Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa
    suszone 150 g
    128,47zł/kg

    prix: 19,27 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2028-03-01
    Batom Batom Witamina C 1000 mg Batom Batom Witamina C 1000 mg
    250 g
    62,00zł/kg

    prix: 15,50 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-01-13
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5