Batom

Cynamon cejloński (Cinnamomum zeylanicum) jest wysoko cenioną przyprawą o korzennym, słodkim, łagodnym smaku. Znakomity do słodkich dań z ryżu, pieczonych jabłek, ciast.

BIO
masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-03-31

pojemność

cena za kilogram

149,28 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907709951990

5907709951990

prix: 18,66 zł

18.66 PLN 2028-03-31 NewCondition

cynamon cejloński* mielony 100 %. (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Cynamon cejloński (Cinnamomum zeylanicum) jest wysoko cenioną przyprawą o korzennym, słodkim, łagodnym smaku. Znakomity do słodkich dań z ryżu, pieczonych jabłek, ciast.


Prymat poivre noir moulu Prymat poivre noir moulu
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-07-30
Prymat poivrons sol Prymat poivrons sol
20 g
105,00zł/kg

prix: 2,10 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2029-07-30
Prymat terrain de poivre de Prymat terrain de poivre de
Cayenne 20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2029-02-28
Prymat frotté marjolaine Prymat frotté marjolaine
8 g
248,75zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-05-30
Prymat basilic assaisonnement pour Prymat basilic assaisonnement pour
revers les plats avec la mise à disposition sur le 10 g
199,00zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2029-03-30
Prymat le sel d'ail Prymat le sel d'ail
40 g
55,50zł/kg

prix: 2,22 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2028-01-30
Prymat piment ( poivre de Cayenne Prymat piment ( poivre de Cayenne
) hachées 15 g
132,67zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2029-02-28
Prymat quatre-épices Prymat quatre-épices
15 g
132,67zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2029-06-30
Batom écologique jus de framboise Batom écologique jus de framboise
bio sans sucre 330 ml
87,45zł/l

prix: 28,86 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-09-10
Batom Sirop de framboise bio Batom Sirop de framboise bio
330 ml
81,79zł/l

prix: 26,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-09-10
Batom Batom ekologiczne powidło Batom Batom ekologiczne powidło
śliwkowe 270 g
107,37zł/kg

prix: 28,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-09-16
Batom citron Batom au gingembre Batom citron Batom au gingembre
dans le sirop BIO 220 g
72,68zł/kg

prix: 15,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-02-05
Batom Batom Le bicarbonate de Batom Batom Le bicarbonate de
soude 1 kg
15,00zł/kg

prix: 15 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2028-03-03
Batom Batom Erytrytol Batom Batom Erytrytol
500 g
38,74zł/kg

prix: 19,37 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-25
Batom Batom ekologiczna Batom Batom ekologiczna
włoszczyzna 75 g
162,13zł/kg

prix: 12,16 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-03-01
Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa
suszone 150 g
128,47zł/kg

prix: 19,27 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-03-01
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5