Les tranches d'ananas DE BIO 400 g - Amaizin

Amaizin
52Les tranches d'ananas DE BIO 400 g - Amaizin
Les tranches d'ananas DE BIO 400 g - AmaizinLes tranches d'ananas DE BIO 400 g - Amaizin
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-08-26

pojemność

cena za kilogram

43,90 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8717496904300

8717496904300

prix: 17,56 zł

17.56 PLN 2027-08-26 NewCondition

ananas*, sok ananasowy* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 285 kJ / 68 kcal
Tłuszcz - 0,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0 g
Węglowodany - 12 g
w tym cukry - 12 g
Białko - 1,1 g
Sól - 0,04 g


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Sandra litchis au sirop , sans Sandra litchis au sirop , sans
    conservateurs 565 g
    18,27zł/kg

    prix: 10,32 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration
    2028-06-15
    PRIX RÉDUIT -10%
    Sandra Sandra mandarynki w syropie Sandra Sandra mandarynki w syropie
    312 g
    23,65zł/kg

    prix: 7,38 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2026-12-31
    Rolnik Rolnik Wiśnie drylowane Rolnik Rolnik Wiśnie drylowane
    720 ml
    24,99zł/l

    prix: 17,99 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2029-12-31
    Batom citron Batom au gingembre Batom citron Batom au gingembre
    dans le sirop BIO 220 g
    72,68zł/kg

    prix: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-02-05
    MK MK Brzoskwinie połówki MK MK Brzoskwinie połówki
    820 g
    9,74zł/kg

    prix: 7,99 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2029-12-31
    MK MK Ananas plastry MK MK Ananas plastry
    565 g
    12,71zł/kg

    prix: 7,18 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2028-04-26
    Aarts Aarts Brzoskwinie plastry Aarts Aarts Brzoskwinie plastry
    w lekkim 350 g
    47,31zł/kg

    prix: 16,56 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-12-01
    Helcom Helcom Ananas kawałki Helcom Helcom Ananas kawałki
    w lekkim 565 g
    12,96zł/kg

    prix: 7,32 zł

    PLN
    1
    94
    date d'expiration
    2027-06-30
    Amaizin Amaizin BIO pâte de noix Amaizin Amaizin BIO pâte de noix
    de coco 200 g
    84,95zł/kg

    prix: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-12-08
    Amaizin Tortilla BIO - Amaizin Amaizin Tortilla BIO - Amaizin
    date d'expiration 2026-12-14
    Amaizin croustilles de maïs Amaizin croustilles de maïs
    Amaizin de tomates BIO aromatisée 100 g
    75,10zł/kg

    prix: 7,51 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2026-12-14
    Amaizin Amaizin dip salsa gluten Amaizin Amaizin dip salsa gluten
    douce BIO libre 260 g
    51,62zł/kg

    prix: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin Tortilla enveloppe Amaizin Amaizin Tortilla enveloppe
    source alimentaire BIO fibre 240 g
    53,08zł/kg

    prix: 12,74 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2026-11-29
    Amaizin Amaizin Fasola czarna Amaizin Amaizin Fasola czarna
    w zalewie 400 g
    20,63zł/kg

    prix: 8,25 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2029-02-26
    Amaizin Amaizin Sos salsa pikantny Amaizin Amaizin Sos salsa pikantny
    BIO 260 g
    51,62zł/kg

    prix: 13,42 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin Chipsy tortilla Amaizin Amaizin Chipsy tortilla
    250 g
    44,52zł/kg

    prix: 11,13 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-03-03
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5