Tortilla BIO - Amaizin

Amaizin
51Tortilla BIO - Amaizin
Tortilla BIO - AmaizinTortilla BIO - Amaizin
BIO
masa netto

masa netto

240 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-12-14

pojemność

cena za kilogram

53,13 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Belgia

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8717496903990

8717496903990

prix: 12,75 zł

12.75 PLN 2026-12-14 NewCondition
mąka pszenna* (66 %), woda, olej rzepakowy*, cukier trzcinowy*, sól morska, maltodekstryna*, syrop glukozowy, kwas: kwas mlekowy, ekstrakt z ryżu*, substancja spulchniajaca: wodoroweglan sodu, zioła*, *Certyfikowany składnik ekologiczny
Wartości odżywcze (%)Średnia wartość odżywcza 100 g
Wartość energetyczna1431 kJ / 340 kcal
Tłuszcz10,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,0 g
Węglowodany53,8 g
w tym cukry4,3 g
Białko7,5 g
Sól1,8 g

Pszenica : Zawiera
Amaizin
Autres informations:Pakowano w atmosferze ochronnej. Unijne logo rolnictwa ekologicznego - BE-BIO-02
Conservation:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce do 3 dni.
Type d'emballage:Torebka
Pays d'origine:Belgia
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Amaizin Amaizin Tortilla enveloppe Amaizin Amaizin Tortilla enveloppe
    source alimentaire BIO fibre 240 g
    53,08zł/kg

    prix: 12,74 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2026-11-29
    Plony zbóż Plony Zbóż Tortilla Plony zbóż Plony Zbóż Tortilla
    date d'expiration
    2027-01-22
    Plony zbóż Plony Zbóż Tortilla Plony zbóż Plony Zbóż Tortilla
    wieloziarnista 312 g
    20,06zł/kg

    prix: 6,26 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-03-03
    la BIO IDEA La Bio Idea Tortilla la BIO IDEA La Bio Idea Tortilla
    orkiszowa 260 g
    64,88zł/kg

    prix: 16,87 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2026-11-22
    Henglein Spód do pizzy Henglein Spód do pizzy
    prostokątny 400 g
    22,48zł/kg

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2026-10-27
    Amaizin Amaizin BIO pâte de noix Amaizin Amaizin BIO pâte de noix
    de coco 200 g
    84,95zł/kg

    prix: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-12-08
    Amaizin Les tranches d'ananas DE Amaizin Les tranches d'ananas DE
    BIO 400 g - Amaizin 400 g
    43,90zł/kg

    prix: 17,56 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-08-26
    Amaizin croustilles de maïs Amaizin croustilles de maïs
    Amaizin de tomates BIO aromatisée 100 g
    75,10zł/kg

    prix: 7,51 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2026-12-14
    Amaizin Amaizin dip salsa gluten Amaizin Amaizin dip salsa gluten
    douce BIO libre 260 g
    51,62zł/kg

    prix: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin Fasola czarna Amaizin Amaizin Fasola czarna
    w zalewie 400 g
    20,63zł/kg

    prix: 8,25 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2029-02-26
    Amaizin Amaizin Sos salsa pikantny Amaizin Amaizin Sos salsa pikantny
    BIO 260 g
    51,62zł/kg

    prix: 13,42 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin Chipsy tortilla Amaizin Amaizin Chipsy tortilla
    250 g
    44,52zł/kg

    prix: 11,13 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-03-03
    Amaizin Amaizin Chipsy Amaizin Amaizin Chipsy
    kukurydziane chili 75 g
    79,87zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2027-03-03
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5