Plony zbóż
51
masa netto

masa netto

312 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-03

pojemność

cena za kilogram

20,06 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902241722473

5902241722473

prix: 6,26 zł

6.26 PLN 2027-03-03 NewCondition

Mąka PSZENNA (66%), woda, olej rzepakowy, stabilizator: glicerol, otręby PSZENNE (1,8 %), płatki OWSIANE (1,6 %), płatki JĘCZMIENNE (1,6 %), gluten PSZENNY, regulator kwasowości: kwas jabłkowy, siemię lniane (0,7 %), emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, sól, substancja spulchniająca: węglany sodu, nasiona szałwii hiszpańskiej (Salvia hispanica) 0,5 %, glukoza, substancje konserwujące: propionian wapnia, sorbinian potasu, środek do przetwarzania mąki: L-cysteina


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Plony zbóż Plony Zbóż Tortilla Plony zbóż Plony Zbóż Tortilla
    date d'expiration
    2027-01-22
    Amaizin Tortilla BIO - Amaizin Amaizin Tortilla BIO - Amaizin
    date d'expiration 2026-12-14
    Amaizin Amaizin Tortilla enveloppe Amaizin Amaizin Tortilla enveloppe
    source alimentaire BIO fibre 240 g
    53,08zł/kg

    prix: 12,74 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2026-11-29
    la BIO IDEA La Bio Idea Tortilla la BIO IDEA La Bio Idea Tortilla
    orkiszowa 260 g
    64,88zł/kg

    prix: 16,87 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2026-11-22
    Henglein Spód do pizzy Henglein Spód do pizzy
    prostokątny 400 g
    22,48zł/kg

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2026-10-27
    Plony zbóż Plony Zbóż Plony zbóż Plony Zbóż
    Bułeczki mleczne 400 g
    25,65zł/kg

    prix: 10,26 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2026-11-04
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5