Winiary Notre soupe de champignons de spécialité de 48 g

Winiary
52Winiary Notre soupe de champignons de spécialité de 48 g
Zupa grzybowa gości na polskich stołach zarówno jako danie na codzienny, rodzinny obiad, jak i od święta, na wigilię. Zupa grzybowa WINIARY zachwyca tradycyjnym smakiem i aromatem suszonych grzybów – maślaków, podgrzybków i borowików. Idealnie doprawiona, z dodatkiem cebuli i czosnku, zachęca nawet najbardziej wybrednych członków rodziny. Grzybowa WINIARY to rozwiązanie na szybką i smaczną zupę, która nie wymaga czasochłonnego gotowania. Wystarczy zaledwie kilka minut i jest gotowa! WINIARY Zupa grzybowa to: • Pyszna zupa na co dzień i od święta. • Pomysł na szybką, gorącą zupę gotową w kilka minut. • Gwarancja udanego i zawsze doprawionego smaku. • Produkt z naturalnymi składnikami. WINIARY Zupa grzybowa w opakowaniu 48 g to aż trzy porcje pysznej, aromatycznej zupy!
Winiary Notre soupe de champignons de spécialité de 48 gWiniary Notre soupe de champignons de spécialité de 48 g
masa netto

masa netto

48 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

71,88 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613033000546

7613033000546

prix: 3,45 zł

3.45 PLN 2027-01-30 NewCondition
mąka pszenna*, skrobia ziemniaczana*, śmietanka w proszku* (z mleka), sól, aromaty (z pszenicą), suszone grzyby 3,8 % (maślak*, podgrzybek*, borowik*), tłuszcz drobiowy*, suszone warzywa 2,4 % (cebula*, czosnek*), przyprawy*, skrobia kukurydziana*, zagęszczony sok z pieczarki* 1,0 %, *naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna100 kJ
Wartość energetyczna24 kcal
Tłuszcz0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany3,9 g
w tym cukry0,3 g
Błonnik0,1 g
Białko0,7 g
Sól0,65 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 3 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Zupa grzybowa gości na polskich stołach zarówno jako danie na codzienny, rodzinny obiad, jak i od święta, na wigilię. Zupa grzybowa WINIARY zachwyca tradycyjnym smakiem i aromatem suszonych grzybów – maślaków, podgrzybków i borowików. Idealnie doprawiona, z dodatkiem cebuli i czosnku, zachęca nawet najbardziej wybrednych członków rodziny. Grzybowa WINIARY to rozwiązanie na szybką i smaczną zupę, która nie wymaga czasochłonnego gotowania. Wystarczy zaledwie kilka minut i jest gotowa! WINIARY Zupa grzybowa to: • Pyszna zupa na co dzień i od święta. • Pomysł na szybką, gorącą zupę gotową w kilka minut. • Gwarancja udanego i zawsze doprawionego smaku. • Produkt z naturalnymi składnikami. WINIARY Zupa grzybowa w opakowaniu 48 g to aż trzy porcje pysznej, aromatycznej zupy!
Caractéristiques:po prostu dobre!, suszone z dbałością, z naturalnymi składnikami
marque:Winiary
À propos de la marque:
Nom du produit réglementé par la loi:Zupa grzybowa.
Autres informations:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Sposób przyrządzenia: 5 min., 3 porcje 1. Zawartość opakowania dokładnie rozprowadź w 750 ml zimnej wody. 2. Postaw na ogniu i mieszaj do chwili zagotowania. Gotuj na małym ogniu przez 5 minut, często mieszając. Dostosuj wielkość porcji Dzieci 2/3 Twojej porcji
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Kucharek Kucharek Barszcz czerwony Kucharek Kucharek Barszcz czerwony
    48 g
    41,46zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-03-30
    Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
    soupe de betteraves 14 g
    130,71zł/kg

    prix: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-01-31
    Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
    soupe avec des croûtons 17 g
    108,24zł/kg

    prix: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-30
    Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
    soupe de pois avec des croûtons 21 g
    90,48zł/kg

    prix: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    date d'expiration 2027-02-28
    Knorr une tasse de soupe de pâtes Knorr une tasse de soupe de pâtes
    de tomates en poudre 19 g
    100,00zł/kg

    prix: 1,90 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-05-30
    Vifon soupe instantanée poulet en Vifon soupe instantanée poulet en
    poudre d'or doux 70 g
    34,71zł/kg

    prix: 2,43 zł

    PLN
    1
    28
    date d'expiration 2027-08-30
    Knorr soupe au fromage nudle Knorr soupe au fromage nudle
    poudre aux herbes 61 g
    49,02zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    date d'expiration 2027-05-30
    Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
    cubes ) de légumes 60 g
    61,83zł/kg

    prix: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-02-28
    Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
    lumière 30 g
    122,00zł/kg

    prix: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary sauce champignon en poudre Winiary sauce champignon en poudre
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary sauce tomate en poudre de Winiary sauce tomate en poudre de
    date d'expiration 2027-05-30
    Winiary assaisonnement pour les Winiary assaisonnement pour les
    soupes . 210 g
    16,38zł/kg

    prix: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary pudding avec Winiary de Winiary pudding avec Winiary de
    sucre au lait avec le sucre 60 g
    38,67zł/kg

    prix: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-03-30
    Winiary gelée de citron Winiary gelée de citron
    71 g
    39,30zł/kg

    prix: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-02-28
    Winiary sauce mayonnaise tartare Winiary sauce mayonnaise tartare
    date d'expiration 2027-01-31
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5