sauce idée en poudre pour ... poulet aux champignons , 38 g

Winiary
42sauce idée en poudre pour ... poulet aux champignons , 38 g
WINIARY Pomysł na… Kurczak w sosie z pieczarkami to klasyka domowej kuchni – kremowy sos z pieczarkowym aromatem, który idealnie łączy się z mięsem, kaszą, ryżem lub makaronem. Mieszanka powstała z suszonych składników: warzyw, grzybów i ziół, które zostały zebrane w szczycie sezonu i zachowały pełnię smaku. Dzięki temu w kilkanaście minut przygotujesz sycący, domowy obiad bez skomplikowanych przepisów. Wystarczy dodać kurczaka, wodę i śmietankę, aby powstał gładki, pieczarkowy sos. WINIARY Pomysł na… Kurczak w sosie z pieczarkami to: • Kremowy sos o intensywnym aromacie pieczarek • Naturalny smak suszonych warzyw, grzybów i ziół • Prosty sposób na szybki domowy obiad • Doskonały do ziemniaków, makaronu, ryżu lub kaszy
sauce idée en poudre pour ... poulet aux champignons , 38 gsauce idée en poudre pour ... poulet aux champignons , 38 g
masa netto

masa netto

38 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

111,05 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613030406686

7613030406686

prix: 4,22 zł

4.22 PLN 2027-01-30 NewCondition
suszone warzywa 49,4 % (cebula*, czosnek*), skrobia ziemniaczana*, sól, mąka pszenna*, olej palmowy, aromaty, przyprawy*, cukier*, zioła*, suszona pieczarka* 0,8 %, skrobia kukurydziana*, zagęszczony sok z pieczarki* 0,6 %, *naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 g
Wartość energetyczna348 kJ
Wartość energetyczna83 kcal
Tłuszcz3,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,4 g
Węglowodany2,7 g
w tym cukry1,0 g
Błonnik0,6 g
Białko10,2 g
Sól0,43 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
WINIARY Pomysł na… Kurczak w sosie z pieczarkami to klasyka domowej kuchni – kremowy sos z pieczarkowym aromatem, który idealnie łączy się z mięsem, kaszą, ryżem lub makaronem. Mieszanka powstała z suszonych składników: warzyw, grzybów i ziół, które zostały zebrane w szczycie sezonu i zachowały pełnię smaku. Dzięki temu w kilkanaście minut przygotujesz sycący, domowy obiad bez skomplikowanych przepisów. Wystarczy dodać kurczaka, wodę i śmietankę, aby powstał gładki, pieczarkowy sos. WINIARY Pomysł na… Kurczak w sosie z pieczarkami to: • Kremowy sos o intensywnym aromacie pieczarek • Naturalny smak suszonych warzyw, grzybów i ziół • Prosty sposób na szybki domowy obiad • Doskonały do ziemniaków, makaronu, ryżu lub kaszy
Caractéristiques:po prostu dobre!, z naturalnymi składnikami*, suszone z dbałością, *naturalne składniki
marque:Winiary
À propos de la marque:
Nom du produit réglementé par la loi:Kompozycja do przygotowania dania. Kurczak w sosie z pieczarkami.
Autres informations:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recettes:Lista Zakupów - 500 g piersi z kurczaka - 200 ml śmietanki 12 % - 250 g pieczarek Sposób przyrządzenia: 20 min., 4 porcje 1. Mięso i pieczarki pokrój w cienkie paseczki i podsmaż razem na gorącym oleju. 2. Zawartość torebki dokładnie wymieszaj z 200 ml śmietanki (12 %) i 200 ml zimnej wody. 3. Dodaj do mięsa z pieczarkami. Zagotuj ciągle mieszając. 4. Duś pod przykryciem na małym ogniu przez 5 minut, od czasu do czasu mieszając.
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
    soupe de betteraves 14 g
    130,71zł/kg

    prix: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-01-31
    Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
    soupe avec des croûtons 17 g
    108,24zł/kg

    prix: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-30
    Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
    soupe de pois avec des croûtons 21 g
    90,48zł/kg

    prix: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    date d'expiration 2027-02-28
    Knorr une tasse de soupe de pâtes Knorr une tasse de soupe de pâtes
    de tomates en poudre 19 g
    100,00zł/kg

    prix: 1,90 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-05-30
    Vifon soupe instantanée poulet en Vifon soupe instantanée poulet en
    poudre d'or doux 70 g
    34,71zł/kg

    prix: 2,43 zł

    PLN
    1
    28
    date d'expiration 2027-08-30
    Knorr soupe au fromage nudle Knorr soupe au fromage nudle
    poudre aux herbes 61 g
    49,02zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    date d'expiration 2027-05-30
    Winiary sauce idée en poudre pour Winiary sauce idée en poudre pour
    g ... poulet en sauce à la crème - une herbe , 30 30 g
    148,67zł/kg

    prix: 4,46 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-05-30
    Winiary cubes de bouillon ( 6 Winiary cubes de bouillon ( 6
    cubes ) de légumes 60 g
    61,83zł/kg

    prix: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-02-28
    Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
    lumière 30 g
    122,00zł/kg

    prix: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary sauce champignon en poudre Winiary sauce champignon en poudre
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary sauce tomate en poudre de Winiary sauce tomate en poudre de
    date d'expiration 2027-05-30
    Winiary assaisonnement pour les Winiary assaisonnement pour les
    soupes . 210 g
    16,38zł/kg

    prix: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary pudding avec Winiary de Winiary pudding avec Winiary de
    sucre au lait avec le sucre 60 g
    38,67zł/kg

    prix: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-03-30
    Winiary gelée de citron Winiary gelée de citron
    71 g
    39,30zł/kg

    prix: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-02-28
    Winiary sauce mayonnaise tartare Winiary sauce mayonnaise tartare
    date d'expiration 2027-01-31
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5