la BIO IDEA
51
BIO
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-11-30

pojemność

cena za kilogram

88,58 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8718976016339

8718976016339

prix: 16,83 zł

16.83 PLN 2028-11-30 NewCondition

Suszone pomidory* (63%), oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia* (32%), kapary*, ocet winny*, sól, czosnek*, oregano*, pietruszka*, bazylia* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 588 kJ / 141 kcal
Tłuszcz: 5,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,8 g
Węglowodany: 15,2 g
w tym cukry:  13,9 g
Białko: 5,1 g
Sól: 0,85 g


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    bioragnica nouva tomates bioragnica nouva tomates
    Bioragnica Nouva séchées en saumure BIO huile 190 g
    85,79zł/kg

    prix: 16,30 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2029-05-01
    Krakus raifort Krakus raifort
    date d'expiration 2027-05-30
    bioragnica nouva artichauts bioragnica nouva artichauts
    BIO
    artichauts Bioragnica Nouva grillés à BIO d'huile artichauts Bioragnica Nouva grillés à BIO d'huile
    Bioragnica Nouva grillés à BIO d'huile 190 g
    91,95zł/kg

    prix: 17,47 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-11-30
    Rolnik tomates séchées dans Rolnik tomates séchées dans
    l'huile 280 g
    40,64zł/kg

    prix: 11,38 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-06-26
    Dawtona des tranches de tomates en Dawtona des tranches de tomates en
    conserve 400 g
    13,05zł/kg

    prix: 5,22 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2028-10-04
    Dawtona tomates entières en Dawtona tomates entières en
    conserve 400 g
    13,70zł/kg

    prix: 5,48 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2028-09-24
    Alce Nero bio tomates sans peau Alce Nero bio tomates sans peau
    Pelati conserve 400 g
    22,85zł/kg

    prix: 9,14 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-12-31
    la BIO IDEA des tranches de la BIO IDEA des tranches de
    tomates sans la peau ( TIN ) 400g BIO -BIO ID 400 g
    20,75zł/kg

    prix: 8,30 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2028-12-31
    la BIO IDEA la BIO IDEA tomate la BIO IDEA la BIO IDEA tomate
    Pelati sans peau conserve BIO 400 g
    21,25zł/kg

    prix: 8,50 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2028-12-31
    la BIO IDEA MIX GRAINS ( TIN ) la BIO IDEA MIX GRAINS ( TIN )
    400g BIO - BIO IDEA 400 g
    18,20zł/kg

    prix: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-03-26
    la BIO IDEA La Bio Idea haricots la BIO IDEA La Bio Idea haricots
    blancs Hansel BIO 400 g
    22,48zł/kg

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-05-19
    la BIO IDEA La Bio Idea haricots la BIO IDEA La Bio Idea haricots
    rouges BIO rein 400 g
    21,25zł/kg

    prix: 8,50 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2029-09-01
    la BIO IDEA La Bio Idea pois la BIO IDEA La Bio Idea pois
    chiches BIO 400 g
    20,60zł/kg

    prix: 8,24 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2029-10-01
    la BIO IDEA La Bio Idea Przecier la BIO IDEA La Bio Idea Przecier
    Pomidorowy 680 g
    15,25zł/kg

    prix: 10,37 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2029-12-31
    la BIO IDEA La Bio Idea Tortilla la BIO IDEA La Bio Idea Tortilla
    orkiszowa 260 g
    64,88zł/kg

    prix: 16,87 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2026-11-22
    la BIO IDEA La Bio Idea Sos la BIO IDEA La Bio Idea Sos
    pomidorowy passata 500 g
    16,78zł/kg

    prix: 8,39 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-12-11
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5