La Bio Idea pois chiches BIO

la BIO IDEA

Skład:

ciecierzyca* 60 %, woda, sól morska

*produkt pochodzący z upraw ekologicznych ojęty certyfikatem kontroli Skal 001285 / NL-BIO-01

 


 

La Bio Idea pois chiches BIOLa Bio Idea pois chiches BIO
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-10-01

pojemność

cena za kilogram

20,60 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8717496900142

8717496900142

prix: 8,24 zł

8.24 PLN 2029-10-01 NewCondition

ciecierzyca*, woda, sól (*certyfikowany składnik ekologiczny)




Skład:

ciecierzyca* 60 %, woda, sól morska

*produkt pochodzący z upraw ekologicznych ojęty certyfikatem kontroli Skal 001285 / NL-BIO-01

 


 


Rolnik pois chiches en conserve Rolnik pois chiches en conserve
400 g
8,88zł/kg

prix: 3,55 zł

PLN
1
13
date d'expiration
2029-03-30
Metelliana Metelliana Ciecierzyca Metelliana Metelliana Ciecierzyca
w zalewie 400 g
13,80zł/kg

prix: 5,52 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2028-05-31
Bonduelle Petits pois en conserve Bonduelle Petits pois en conserve
traditionnelles 400 g
11,68zł/kg

prix: 4,67 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-06-30
Pudliszki maïs en conserve Pudliszki maïs en conserve
400 g
15,73zł/kg

prix: 6,29 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2028-08-21
Bonduelle haricots en conserve Bonduelle haricots en conserve
sauce ceyenne rouge 400 g
22,48zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-05-31
PRIX RÉDUIT -25%
Pudliszki haricots blancs Pudliszki haricots blancs
400 g
11,80zł/kg

prix: 4,72 zł

PLN
1
13
date d'expiration
2027-01-31
Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
czerwona 400 g
15,70zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-02-26
Kwidzyn petits pois en conserve Kwidzyn petits pois en conserve
400 g
9,38zł/kg

prix: 3,75 zł

PLN
1
25
date d'expiration 2028-06-30
la BIO IDEA MIX GRAINS ( TIN ) la BIO IDEA MIX GRAINS ( TIN )
400g BIO - BIO IDEA 400 g
18,20zł/kg

prix: 7,28 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-03-26
la BIO IDEA La Bio Idea haricots la BIO IDEA La Bio Idea haricots
blancs Hansel BIO 400 g
22,48zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-05-19
la BIO IDEA La Bio Idea haricots la BIO IDEA La Bio Idea haricots
rouges BIO rein 400 g
21,25zł/kg

prix: 8,50 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2029-09-01
la BIO IDEA des tranches de la BIO IDEA des tranches de
tomates sans la peau ( TIN ) 400g BIO -BIO ID 400 g
20,75zł/kg

prix: 8,30 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2028-12-31
la BIO IDEA la BIO IDEA tomate la BIO IDEA la BIO IDEA tomate
Pelati sans peau conserve BIO 400 g
21,25zł/kg

prix: 8,50 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea Przecier la BIO IDEA La Bio Idea Przecier
Pomidorowy 680 g
15,25zł/kg

prix: 10,37 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2029-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea Tortilla la BIO IDEA La Bio Idea Tortilla
orkiszowa 260 g
64,88zł/kg

prix: 16,87 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-11-22
la BIO IDEA La Bio Idea pomidory la BIO IDEA La Bio Idea pomidory
w suszone 190 g
88,58zł/kg

prix: 16,83 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-11-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5