pois chiches en conserve

Rolnik Cieciorka konserwowa Rolnik, zwana także włoskim grochem, to smaczny, zdrowy i sycący dodatek do wielu potraw, zwłaszcza sałatek i dań warzywnych oraz podstawowy składnik oryginalnej, libańskiej pasty hummus. Ciecierzyca jest jedną z pierwszych roślin uprawianych przez człowieka, z historią sięgającą tysiące lat wstecz. Jej nasiona zawierają aż 25% białka, stanowiąc nieodzowny składnik diety wegetarian i wegan.
pois chiches en conservepois chiches en conserve
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-03-30

pojemność

cena za kilogram

8,88 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919006634

5900919006634

prix: 3,55 zł

acheter 6 szt. pour 3.50 zł/szt
3.55 PLN 2029-03-30 NewCondition
ciecierzyca, woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna481 kJ
Wartość energetyczna115 kcal
Tłuszcz2,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany14 g
w tym cukry0 g
Błonnik6,1 g
Białko6,2 g
Sól0,15 g

Cieciorka konserwowa Rolnik, zwana także włoskim grochem, to smaczny, zdrowy i sycący dodatek do wielu potraw, zwłaszcza sałatek i dań warzywnych oraz podstawowy składnik oryginalnej, libańskiej pasty hummus. Ciecierzyca jest jedną z pierwszych roślin uprawianych przez człowieka, z historią sięgającą tysiące lat wstecz. Jej nasiona zawierają aż 25% białka, stanowiąc nieodzowny składnik diety wegetarian i wegan.
Caractéristiques:zebrane w szczycie sezonu
marque:Rolnik
Nom du produit réglementé par la loi:Ciecierzyca konserwowa. Produkt sterylizowany.
Autres informations:Pojemność opakowania: 425 ml Masa netto: 400 g Masa netto po odsączeniu: 240 g
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii podane na wieczku lub denku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w pojemniku niemetalowym i spożyć w ciągu 3-4 dni.
Type d'emballage:Puszka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
la BIO IDEA La Bio Idea pois la BIO IDEA La Bio Idea pois
chiches BIO 400 g
20,60zł/kg

prix: 8,24 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2029-10-01
Metelliana Metelliana Ciecierzyca Metelliana Metelliana Ciecierzyca
w zalewie 400 g
13,80zł/kg

prix: 5,52 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2028-05-31
Bonduelle Petits pois en conserve Bonduelle Petits pois en conserve
traditionnelles 400 g
11,68zł/kg

prix: 4,67 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-06-30
Pudliszki maïs en conserve Pudliszki maïs en conserve
400 g
15,73zł/kg

prix: 6,29 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2028-08-21
Bonduelle haricots en conserve Bonduelle haricots en conserve
sauce ceyenne rouge 400 g
22,48zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-05-31
PRIX RÉDUIT -25%
Pudliszki haricots blancs Pudliszki haricots blancs
400 g
11,80zł/kg

prix: 4,72 zł

PLN
1
13
date d'expiration
2027-01-31
Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
czerwona 400 g
15,70zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-02-26
Kwidzyn petits pois en conserve Kwidzyn petits pois en conserve
400 g
9,38zł/kg

prix: 3,75 zł

PLN
1
25
date d'expiration 2028-06-30
Rolnik Mini- maïs prime sur Rolnik Mini- maïs prime sur
l'épi 314 ml
37,71zł/l

prix: 11,84 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-02-11
Rolnik Ensemble agriculteur de Rolnik Ensemble agriculteur de
Blueberry 314ml

prix: 11,88 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-02-28
Rolnik choucroute Rolnik choucroute
850 g
8,53zł/kg

prix: 7,25 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-04-11
Rolnik betteraves râpées Rolnik betteraves râpées
350 g
14,26zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-02-20
Rolnik poivrons , en conserve Rolnik poivrons , en conserve
650 g
14,52zł/kg

prix: 9,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-02-13
PRIX RÉDUIT -25%
Rolnik raifort râpé Rolnik raifort râpé
date d'expiration 2026-11-10
Rolnik oseille mariné Rolnik oseille mariné
315 ml
17,27zł/l

prix: 5,44 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2028-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5