haricots blancs

Pudliszki Fasola Biała Pudliszki to smaczne źródło błonnika i białka.
haricots blancsharicots blancs
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-31

pojemność

cena za kilogram

11,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783000936

5900783000936

prix: 4,72 zł

4.72 PLN 2027-01-31 NewCondition
fasola biała, woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna294 kJ / 70 kcal
Tłuszcz0,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany9,0 g
w tym cukry0,7 g
Błonnik5,2 g
Białko4,9 g
Sól0,76 g
Wartości odżywcze są podawane dla produktu po odsączeniu z zalewy

Fasola Biała Pudliszki to smaczne źródło błonnika i białka.
Caractéristiques:wysoka jakość, źródło błonnika i białka
marque:Pudliszki
Nom du produit réglementé par la loi:Fasola biała konserwowa. Produkt sterylizowany.
Conservation:Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Type d'emballage:Puszka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Bonduelle haricots en conserve Bonduelle haricots en conserve
sauce ceyenne rouge 400 g
22,48zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-05-31
Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
czerwona 400 g
15,70zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-02-26
Kwidzyn haricots rouges en Kwidzyn haricots rouges en
conserve 400 g
9,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2030-04-30
Kwidzyn haricots blancs en Kwidzyn haricots blancs en
conserve 400 g
9,38zł/kg

prix: 3,75 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2030-05-30
Dawtona haricots rouges en Dawtona haricots rouges en
conserve 400 g
13,65zł/kg

prix: 5,46 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2029-05-04
Dawtona haricots blancs Dawtona haricots blancs
400 g
13,68zł/kg

prix: 5,47 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2029-03-20
la BIO IDEA MIX GRAINS ( TIN ) la BIO IDEA MIX GRAINS ( TIN )
400g BIO - BIO IDEA 400 g
18,20zł/kg

prix: 7,28 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-03-26
la BIO IDEA La Bio Idea haricots la BIO IDEA La Bio Idea haricots
blancs Hansel BIO 400 g
22,48zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-05-19
Pudliszki maïs en conserve Pudliszki maïs en conserve
400 g
15,73zł/kg

prix: 6,29 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2028-08-21
Pudliszki ketchup sans Pudliszki ketchup sans
conservateurs doux 480 g
15,63zł/kg

prix: 7,50 zł

PLN
1
30
date d'expiration 2027-06-20
Pudliszki ketchup épicé sans Pudliszki ketchup épicé sans
conservateurs 480 g
15,63zł/kg

prix: 7,50 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-03-20
Pudliszki - Jus de tomate de Pudliszki - Jus de tomate de
tomates fraîches 300 ml
13,70zł/l

prix: 4,11 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-09-22
Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
do spaghetti 480 g
17,56zł/kg

prix: 8,43 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-08-19
Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
Słodko-Kwaśny 480 g
17,56zł/kg

prix: 8,43 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2027-06-18
Pudliszki Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Pudliszki Sos Boloński
date d'expiration 2027-08-13
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5