Pudliszki
51
Fasola Czerwona Pudliszki to smaczne źródło błonnika i białka.
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-02-26

pojemność

cena za kilogram

15,70 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783001322

5900783001322

prix: 6,28 zł

6.28 PLN 2028-02-26 NewCondition
fasola czerwona, woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna290 kJ / 69 kcal
Tłuszcz0,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany9,2 g
w tym cukry0,9 g
Błonnik4,9 g
Białko4,8 g
Sól0,80 g
Wartości odżywcze są podawane dla produktu po odsączeniu z zalewy

Fasola Czerwona Pudliszki to smaczne źródło błonnika i białka.
Caractéristiques:wysoka jakość, źródło błonnika i białka
marque:Pudliszki
Nom du produit réglementé par la loi:Fasola czerwona konserwowa. Produkt sterylizowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na spodzie puszki. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Type d'emballage:Puszka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bonduelle haricots en conserve Bonduelle haricots en conserve
    sauce ceyenne rouge 400 g
    22,48zł/kg

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-05-31
    PRIX RÉDUIT -25%
    Pudliszki haricots blancs Pudliszki haricots blancs
    400 g
    11,80zł/kg

    prix: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration
    2027-01-31
    Kwidzyn haricots rouges en Kwidzyn haricots rouges en
    conserve 400 g
    9,98zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2030-04-30
    Kwidzyn haricots blancs en Kwidzyn haricots blancs en
    conserve 400 g
    9,38zł/kg

    prix: 3,75 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2030-05-30
    Dawtona haricots rouges en Dawtona haricots rouges en
    conserve 400 g
    13,65zł/kg

    prix: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2029-05-04
    Dawtona haricots blancs Dawtona haricots blancs
    400 g
    13,68zł/kg

    prix: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2029-03-20
    la BIO IDEA MIX GRAINS ( TIN ) la BIO IDEA MIX GRAINS ( TIN )
    400g BIO - BIO IDEA 400 g
    18,20zł/kg

    prix: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-03-26
    la BIO IDEA La Bio Idea haricots la BIO IDEA La Bio Idea haricots
    blancs Hansel BIO 400 g
    22,48zł/kg

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-05-19
    Pudliszki maïs en conserve Pudliszki maïs en conserve
    400 g
    15,73zł/kg

    prix: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration 2028-08-21
    Pudliszki ketchup sans Pudliszki ketchup sans
    conservateurs doux 480 g
    15,63zł/kg

    prix: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    date d'expiration 2027-06-20
    Pudliszki ketchup épicé sans Pudliszki ketchup épicé sans
    conservateurs 480 g
    15,63zł/kg

    prix: 7,50 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-03-20
    Pudliszki - Jus de tomate de Pudliszki - Jus de tomate de
    tomates fraîches 300 ml
    13,70zł/l

    prix: 4,11 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-09-22
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    do spaghetti 480 g
    17,56zł/kg

    prix: 8,43 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-08-19
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    Słodko-Kwaśny 480 g
    17,56zł/kg

    prix: 8,43 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration
    2027-06-18
    Pudliszki Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Pudliszki Sos Boloński
    date d'expiration 2027-08-13
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5