haricots blancs en conserve

Kwidzyn
56haricots blancs en conserve
haricots blancs en conserveharicots blancs en conserve
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2030-05-30

pojemność

cena za kilogram

9,38 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901581100354

5901581100354

prix: 3,75 zł

acheter 6 szt. pour 3.69 zł/szt
3.75 PLN 2030-05-30 NewCondition

woda, fasola biała ziarno, sól


Wartości odżywcze (%)100 g produktu
Wartość energetyczna 286 kJ
(68 kcal)
Tłuszcz 0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany 15 g
w tym cukry 0,9 g
Białko 4,3 g
Sól 1,0 g

gwarancja jakości, produkt polski
marque:Kwidzyn
À propos de la marque:1934 - od 77 lat budujemy zaufanie naszych klientów
Nom du produit réglementé par la loi:Fasola biała konserwowa jednolita. Produkt sterylizowany.
Autres informations:100 g produktu dostarcza 286 kJ 68 kcal 3%
Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Opakowanie 400 g zawiera 2 sugerowane porcje produktu.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 h.
Type d'emballage:Puszka konserwowa
Adresse du producteur:Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Sp. z o.o.
ul. Południowa 2
82-500 Kwidzyn
Adresse de retour:Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Sp. z o.o.
ul. Południowa 2
82-500 Kwidzyn
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.




    Bonduelle haricots en conserve Bonduelle haricots en conserve
    sauce ceyenne rouge 400 g
    22,48zł/kg

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-05-31
    PRIX RÉDUIT -25%
    Pudliszki haricots blancs Pudliszki haricots blancs
    400 g
    11,80zł/kg

    prix: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration
    2027-01-31
    Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
    czerwona 400 g
    15,70zł/kg

    prix: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-02-26
    Kwidzyn haricots rouges en Kwidzyn haricots rouges en
    conserve 400 g
    9,98zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2030-04-30
    Dawtona haricots rouges en Dawtona haricots rouges en
    conserve 400 g
    13,65zł/kg

    prix: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2029-05-04
    Dawtona haricots blancs Dawtona haricots blancs
    400 g
    13,68zł/kg

    prix: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2029-03-20
    la BIO IDEA MIX GRAINS ( TIN ) la BIO IDEA MIX GRAINS ( TIN )
    400g BIO - BIO IDEA 400 g
    18,20zł/kg

    prix: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-03-26
    la BIO IDEA La Bio Idea haricots la BIO IDEA La Bio Idea haricots
    blancs Hansel BIO 400 g
    22,48zł/kg

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-05-19
    Kwidzyn petits pois en conserve Kwidzyn petits pois en conserve
    400 g
    9,38zł/kg

    prix: 3,75 zł

    PLN
    1
    25
    date d'expiration 2028-06-30
    Kwidzyn le maïs en conserve Kwidzyn le maïs en conserve
    400 g
    9,98zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2029-11-30
    Kwidzyn Kwidzyn Marchewka Kwidzyn Kwidzyn Marchewka
    z groszkiem 400 g
    9,98zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2029-04-30
    Kwidzyn Kwidzyn Mieszanka Kwidzyn Kwidzyn Mieszanka
    Bałkańska 400 g
    10,60zł/kg

    prix: 4,24 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-10-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5