le maïs en conserve

Kwidzyn
411le maïs en conserve
le maïs en conservele maïs en conserve
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-11-30

pojemność

cena za kilogram

9,98 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901581100064

5901581100064

prix: 3,99 zł

3.99 PLN 2029-11-30 NewCondition
kukurydza - ziarno, woda, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)100 g produktu
Wartość energetyczna 390 kJ
(92 kcal)
Tłuszcz 0,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,0 g
Węglowodany 18 g
w tym cukry 4,4 g
Białko 2,1 g
Sól 0,9 g

słodka, gwarancja jakości, produkt polski
marque:Kwidzyn
À propos de la marque:1934 - od 77 lat budujemy zaufanie naszych klientów
Nom du produit réglementé par la loi:Kukurydza cukrowa konserwowa. Produkt sterylizowany.
Autres informations:100 g produktu dostarcza 390 kJ 92 kcal 5%
Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Opakowanie 400 g zawiera 2 sugerowane porcje produktu.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Puszka konserwowa
Adresse du producteur:Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Sp. z o.o.
ul. Południowa 2
82-500 Kwidzyn
Adresse de retour:Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Sp. z o.o.
ul. Południowa 2
82-500 Kwidzyn
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.




    Pudliszki maïs en conserve Pudliszki maïs en conserve
    400 g
    15,73zł/kg

    prix: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration 2028-08-21
    Dawtona maïs doux en conserve Dawtona maïs doux en conserve
    400 g
    13,00zł/kg

    prix: 5,20 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2029-10-08
    Bonduelle Petits pois en conserve Bonduelle Petits pois en conserve
    traditionnelles 400 g
    11,68zł/kg

    prix: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2028-06-30
    Bonduelle haricots en conserve Bonduelle haricots en conserve
    sauce ceyenne rouge 400 g
    22,48zł/kg

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-05-31
    PRIX RÉDUIT -25%
    Pudliszki haricots blancs Pudliszki haricots blancs
    400 g
    11,80zł/kg

    prix: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration
    2027-01-31
    Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
    czerwona 400 g
    15,70zł/kg

    prix: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-02-26
    Kwidzyn petits pois en conserve Kwidzyn petits pois en conserve
    400 g
    9,38zł/kg

    prix: 3,75 zł

    PLN
    1
    25
    date d'expiration 2028-06-30
    Kwidzyn haricots rouges en Kwidzyn haricots rouges en
    conserve 400 g
    9,98zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2030-04-30
    Kwidzyn haricots blancs en Kwidzyn haricots blancs en
    conserve 400 g
    9,38zł/kg

    prix: 3,75 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2030-05-30
    Kwidzyn Kwidzyn Marchewka Kwidzyn Kwidzyn Marchewka
    z groszkiem 400 g
    9,98zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2029-04-30
    Kwidzyn Kwidzyn Mieszanka Kwidzyn Kwidzyn Mieszanka
    Bałkańska 400 g
    10,60zł/kg

    prix: 4,24 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-10-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5