Marka Kwidzyn jest dedykowana osobą z pasją do dbania o zdrową dietę. To w Kwidzynie produkuje się najwięcej groszku w Polsce. Zamawiaj ulubione produkty Kwidzyn w naszym sklepie internetowym. Dostarczamy na terenie całej Polski już na następny dzień. U nas koszty dostawy są bardzo niskie - także za granicę. Już dziś kup przez internet - oszczędzaj czas i pieniądze.

 
5901581100064 5901581100064 Kwidzyn
Kwidzyn le maïs en conserve Kwidzyn le maïs en conserve
400 g
9,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
9
Kwidzyn le maïs en conserve
4 5
4.5 11 Kwidzyn le maïs en conserve
date d'expiration 2029-11-30
5901581100026 5901581100026 Kwidzyn
Kwidzyn petits pois en conserve Kwidzyn petits pois en conserve
400 g
9,38zł/kg

prix: 3,75 zł

PLN
1
25
Kwidzyn petits pois en conserve
4 5
4.5 10 Kwidzyn petits pois en conserve
date d'expiration 2028-06-30
5901874905918 5901874905918 Kwidzyn
Kwidzyn Kwidzyn Marchewka Kwidzyn Kwidzyn Marchewka
z groszkiem 400 g
9,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
11
Kwidzyn Kwidzyn Marchewka
5 5
5 6 Kwidzyn Kwidzyn Marchewka
date d'expiration 2029-04-30
5901581103867 5901581103867 Kwidzyn
Kwidzyn Kwidzyn Mieszanka Kwidzyn Kwidzyn Mieszanka
Bałkańska 400 g
10,60zł/kg

prix: 4,24 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-10-30
5901581100354 5901581100354 Kwidzyn
Kwidzyn haricots blancs en Kwidzyn haricots blancs en
conserve 400 g
9,38zł/kg

prix: 3,75 zł

PLN
1
17
Kwidzyn haricots blancs en
5 5
5 6 Kwidzyn haricots blancs en
date d'expiration 2030-05-30
5901581101153 5901581101153 Kwidzyn
Kwidzyn haricots rouges en Kwidzyn haricots rouges en
conserve 400 g
9,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
23
Kwidzyn haricots rouges en
5 5
5 6 Kwidzyn haricots rouges en
date d'expiration 2030-04-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5