Pudliszki
51
Bez substancji konserwujących, barwiących i zagęszczających, 144 g pomidorów na 100 g produktu. Pomidorowy sos Pudliszki do spaghetti po bolońsku z czoskiem i ziołami. Bez substancji konserwujących, barwiących i zagęszczających. W 100 g produktu znajduje się aż 144 g pomidorów. Naturalny skład
masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-08-13

pojemność

cena za kilogram

17,56 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783010089

5900783010089

prix: 8,43 zł

acheter 6 szt. pour 8.30 zł/szt
8.43 PLN 2027-08-13 NewCondition
przecier pomidorowy 48 %, pomidory 28 %, warzywa (cebula 8 %, seler 2 %), woda, cukier, czosnek 0,9 %, sól, olej rzepakowy, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), zioła 0,2 % (bazylia, oregano), przyprawa
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna196 kJ / 46 kcal
Tłuszcz< 0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany8,4 g
w tym cukry8,4 g
Błonnik1,6 g
Białko1,5 g
Sól0,85 g
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 sugerowane porcje produktu.

Seler : Zawiera
Bez substancji konserwujących, barwiących i zagęszczających, 144 g pomidorów na 100 g produktu. Pomidorowy sos Pudliszki do spaghetti po bolońsku z czoskiem i ziołami. Bez substancji konserwujących, barwiących i zagęszczających. W 100 g produktu znajduje się aż 144 g pomidorów. Naturalny skład
Caractéristiques:smaczne i kropka., naturalny skład, z 691 g pomidorów, czosnek, zioła, seler, bez konserwantów
marque:Pudliszki
Nom du produit réglementé par la loi:Pomidorowy sos do spaghetti po bolońsku z czosnkiem i ziołami. Produkt pasteryzowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na wieczku (dd/mm/rrrr). Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze otoczenia. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Recettes:Obiad w 15 minut Spaghetti z sosem bolońskim i boczkiem Składniki dla 4 osób: - 400 g makaronu - sos Boloński Pudliszki - 200 g wędzonego boczku Ugotuj makaron. Pokrój boczek w kawałki i podsmaż na suchej patelni. Następnie wlej sos boloński i podgrzewaj 10 minut. Dodaj makaron, wymieszaj.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    do spaghetti 480 g
    17,56zł/kg

    prix: 8,43 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-08-19
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    Słodko-Kwaśny 480 g
    17,56zł/kg

    prix: 8,43 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration
    2027-06-18
    Szubryt Szubryt Barszcz czerwony Szubryt Szubryt Barszcz czerwony
    z uszkami 480 g
    20,06zł/kg

    prix: 9,63 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-03-13
    Szubryt Szubryt Zraziki w sosie Szubryt Szubryt Zraziki w sosie
    koperkowym 480 g
    23,63zł/kg

    prix: 11,34 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-08-14
    Szubryt Szubryt Zupa ogórkowa Szubryt Szubryt Zupa ogórkowa
    z mięsem 480 g
    20,81zł/kg

    prix: 9,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2027-07-11
    Szubryt Szubryt Strogonow Szubryt Szubryt Strogonow
    date d'expiration
    2027-07-13
    Szubryt Szubryt Zupa pomidorowa Szubryt Szubryt Zupa pomidorowa
    480 g
    22,02zł/kg

    prix: 10,57 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration
    2028-08-21
    Szubryt Szubryt Ozorki wieprzowe Szubryt Szubryt Ozorki wieprzowe
    480 g
    28,63zł/kg

    prix: 13,74 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-09-01
    Pudliszki maïs en conserve Pudliszki maïs en conserve
    400 g
    15,73zł/kg

    prix: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration 2028-08-21
    Pudliszki ketchup sans Pudliszki ketchup sans
    conservateurs doux 480 g
    15,63zł/kg

    prix: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    date d'expiration 2027-06-20
    Pudliszki ketchup épicé sans Pudliszki ketchup épicé sans
    conservateurs 480 g
    15,63zł/kg

    prix: 7,50 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-03-20
    PRIX RÉDUIT -25%
    Pudliszki haricots blancs Pudliszki haricots blancs
    400 g
    11,80zł/kg

    prix: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration
    2027-01-31
    Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
    czerwona 400 g
    15,70zł/kg

    prix: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-02-26
    Pudliszki - Jus de tomate de Pudliszki - Jus de tomate de
    tomates fraîches 300 ml
    13,70zł/l

    prix: 4,11 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-09-22
    Pudliszki Pudliszki Fasolka Pudliszki Pudliszki Fasolka
    z po bretońsku 610 g
    18,93zł/kg

    prix: 11,55 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-12-10
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5