la BIO IDEA tomate Pelati sans peau conserve BIO

la BIO IDEA

Pomidory w sosie własnym, bez skóry, w całości.

la BIO IDEA tomate Pelati sans peau conserve BIOla BIO IDEA tomate Pelati sans peau conserve BIO
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-12-31

pojemność

cena za kilogram

21,25 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8712153027156

8712153027156

prix: 8,50 zł

8.50 PLN 2028-12-31 NewCondition

pomidory*, sok pomidorowy* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 110,5 kJ / 26 kcal
Tłuszcz: 0,30 g;
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,05 g;
Węglowodany: 4,60 g;
w tym cukry: 4,10 g;
Białko: 1,20 g;
Sól: 0,12 g


Pomidory w sosie własnym, bez skóry, w całości.


Dawtona des tranches de tomates en Dawtona des tranches de tomates en
conserve 400 g
13,05zł/kg

prix: 5,22 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-10-04
Dawtona tomates entières en Dawtona tomates entières en
conserve 400 g
13,70zł/kg

prix: 5,48 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-09-24
Alce Nero bio tomates sans peau Alce Nero bio tomates sans peau
Pelati conserve 400 g
22,85zł/kg

prix: 9,14 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-12-31
la BIO IDEA des tranches de la BIO IDEA des tranches de
tomates sans la peau ( TIN ) 400g BIO -BIO ID 400 g
20,75zł/kg

prix: 8,30 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2028-12-31
Rolnik tomates jus Rolnik tomates jus
400 g
10,28zł/kg

prix: 4,11 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-12-30
Podravka des tranches de tomates Podravka des tranches de tomates
classique 400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2028-10-04
Podravka tomates entières sans Podravka tomates entières sans
peau 400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2028-09-21
Dawtona Dawtona tomates en Dawtona Dawtona tomates en
tranches dans une boîte avec de l'ail 400 g
12,50zł/kg

prix: 5 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-09-26
la BIO IDEA La Bio Idea pomidory la BIO IDEA La Bio Idea pomidory
w suszone 190 g
88,58zł/kg

prix: 16,83 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-11-30
la BIO IDEA MIX GRAINS ( TIN ) la BIO IDEA MIX GRAINS ( TIN )
400g BIO - BIO IDEA 400 g
18,20zł/kg

prix: 7,28 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-03-26
la BIO IDEA La Bio Idea haricots la BIO IDEA La Bio Idea haricots
blancs Hansel BIO 400 g
22,48zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-05-19
la BIO IDEA La Bio Idea haricots la BIO IDEA La Bio Idea haricots
rouges BIO rein 400 g
21,25zł/kg

prix: 8,50 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2029-09-01
la BIO IDEA La Bio Idea pois la BIO IDEA La Bio Idea pois
chiches BIO 400 g
20,60zł/kg

prix: 8,24 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2029-10-01
la BIO IDEA La Bio Idea Przecier la BIO IDEA La Bio Idea Przecier
Pomidorowy 680 g
15,25zł/kg

prix: 10,37 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2029-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea Tortilla la BIO IDEA La Bio Idea Tortilla
orkiszowa 260 g
64,88zł/kg

prix: 16,87 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-11-22
la BIO IDEA La Bio Idea Sos la BIO IDEA La Bio Idea Sos
pomidorowy passata 500 g
16,78zł/kg

prix: 8,39 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-12-11
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5