Łosoś Ustka
55
Pyszny
51
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-08-30

pojemność

cena za kilogram

66,88 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901069001784

5901069001784

prix: 10,70 zł

10.70 PLN 2028-08-30 NewCondition

40% tuńczyk (Katsuwonus pelamis / obszar połowu: *patrz nadruk / złowione w morzu okrężnicą), 23% warzywa w zmiennych proporcjach (papryka czerwona, cukinia, marchew), gotowany makaron fusilli z pszenicy durum (woda, makaron), komosa ryżowa gotowana (woda, komosa), 6% oliwa z oliwek extra virgin, oliwki czarne, przyprawy i ekstrakty przypraw (zawiera seler), bazylia, suszony pomidor w płatkach.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Barbara z Wloch , 2025-10-23 23:15:08Pyszny



Primavika goulash végétarien Primavika goulash végétarien
avec millet bio 160 g
54,06zł/kg

prix: 8,65 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-05-20
Primavika Goulash végétarien bio Primavika Goulash végétarien bio
date d'expiration 2027-04-28
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Sałatka z tuńczykiem 160 g
66,88zł/kg

prix: 10,70 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2028-08-30
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Sałatka z tuńczykiem 160 g
66,88zł/kg

prix: 10,70 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2029-04-30
Lisner pâte pastella et sandwich Lisner pâte pastella et sandwich
aux oeufs à la ciboulette 80 g
54,75zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-11-09
Lisner pastella sandwich pâte Lisner pastella sandwich pâte
avec du saumon à la ciboulette 80 g
53,25zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2026-11-03
Graal Szczecin paprikash au saumon Graal Szczecin paprikash au saumon
330 g
20,09zł/kg

prix: 6,63 zł

PLN
1
41
date d'expiration 2029-05-30
Agrico Goulash " Szczeciński " Agrico Goulash " Szczeciński "
date d'expiration 2029-04-01
Łosoś Ustka Sauce Filets de Łosoś Ustka Sauce Filets de
harengs à la tomate 180 g
33,28zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-11-30
Łosoś Ustka morceaux de thon à Łosoś Ustka morceaux de thon à
l'huile 185 g
34,81zł/kg

prix: 6,44 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2030-07-31
Łosoś Ustka sprats dans les Łosoś Ustka sprats dans les
diamants de pétrole 180 g
33,28zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2029-03-30
Łosoś Ustka sprat à la sauce Łosoś Ustka sprat à la sauce
tomate 180 g
31,00zł/kg

prix: 5,58 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2029-07-30
Łosoś Ustka Filets de maquereaux Łosoś Ustka Filets de maquereaux
dans aromatisé à l'huile 180 g
40,28zł/kg

prix: 7,25 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2029-07-30
Łosoś Ustka Filets de maquereaux Łosoś Ustka Filets de maquereaux
à la sauce tomate 180 g
40,39zł/kg

prix: 7,27 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2029-06-30
Łosoś Ustka sprats fumés à Łosoś Ustka sprats fumés à
l'huile 170 g
39,53zł/kg

prix: 6,72 zł

PLN
1
24
date d'expiration
2029-07-30
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
śledź w sosie 175 g
33,49zł/kg

prix: 5,86 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2029-03-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5