Goulash " Szczeciński "

Agrico
45
Osobiście wolę paprykarz z Neptuna, ale ten również mi bardzo smakował.Goulash " Szczeciński "
41Goulash " Szczeciński "
Goulash Goulash
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-04-01

pojemność

cena za kilogram

17,67 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904075001120

5904075001120

prix: 5,30 zł

acheter 6 szt. pour 5.22 zł/szt
5.30 PLN 2029-04-01 NewCondition

Ryba rozdrobniona - łosoś atlantycki (Salmo Salar) - 40 %, woda, ryż, koncentrat pomidorowy, sól, cebula, skrobia modyfikowana E1412, błonnik roślinny bambusowy, aromaty i ekstrakty przypraw, dekstroza, wzmacniacz smaku E621, przeciwutleniacz E301.


Agrico


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Agnieszka , 2015-09-14 19:50:06Osobiście wolę paprykarz z Neptuna, ale ten również mi bardzo smakował.



Graal Szczecin paprikash au saumon Graal Szczecin paprikash au saumon
330 g
20,09zł/kg

prix: 6,63 zł

PLN
1
41
date d'expiration 2029-05-30
Primavika goulash végétarien Primavika goulash végétarien
avec millet bio 160 g
54,06zł/kg

prix: 8,65 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-05-20
Lisner pâte pastella et sandwich Lisner pâte pastella et sandwich
aux oeufs à la ciboulette 80 g
54,75zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-11-09
Lisner pastella sandwich pâte Lisner pastella sandwich pâte
avec du saumon à la ciboulette 80 g
53,25zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2026-11-03
Pan do Mar PATE DE THON ET BIO Pan do Mar PATE DE THON ET BIO
HUILE ( JAR ) 125g - PAN DE 125 g
123,84zł/kg

prix: 15,48 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2030-05-26
Primavika Goulash végétarien bio Primavika Goulash végétarien bio
date d'expiration 2027-04-28
Dega Dega Paprykarz saumon 135 g Dega Dega Paprykarz saumon 135 g
date d'expiration 2028-03-30
Lisner Lisner Pastella Lisner Lisner Pastella
g méditerranéenne Pâtes aux tomates séchées 80 80 g
49,88zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-11-01
Agrico pouding rural Agrico pouding rural
300 g
12,17zł/kg

prix: 3,65 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2029-05-26
Agrico Tourisme conserver la Agrico Tourisme conserver la
viande 300 g
22,13zł/kg

prix: 6,64 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2029-04-07
Agrico Agrico lard avec de la Agrico Agrico lard avec de la
viande 300 g
19,00zł/kg

prix: 5,70 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2029-07-28
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5