Products

 
5900344018134 5900344018134 Lisner
Lisner Filets de harengs en Lisner Filets de harengs en
​​sauce à l'aneth 280 g
40,79zł/kg

prix: 11,42 zł

PLN
1
2
Lisner Filets de harengs en
4 5
4 18 Lisner Filets de harengs en
date d'expiration 2026-11-11
5900344018738 5900344018738 Lisner
Lisner Filets de harengs en Lisner Filets de harengs en
​​sauce à l'aneth 170 g
46,12zł/kg

prix: 7,84 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-11-20
5900344403725 5900344403725 Lisner
Lisner Lisner Śledzik na raz Lisner Lisner Śledzik na raz
100 g
45,10zł/kg

prix: 4,51 zł

PLN
1
7
Lisner Lisner Śledzik na raz
4 5
4.5 9 Lisner Lisner Śledzik na raz
date d'expiration 2026-11-06
5900344030129 5900344030129 Lisner
Lisner Lisner śledzik na raz Lisner Lisner śledzik na raz
kurki 100 g
44,90zł/kg

prix: 4,49 zł

PLN
1
6
Lisner Lisner śledzik na raz
5 5
5 2 Lisner Lisner śledzik na raz
date d'expiration 2026-11-01
5900344009293 5900344009293 Lisner
Lisner Lisner śledź w sosie Lisner Lisner śledź w sosie
kurkowym 280 g
40,00zł/kg

prix: 11,20 zł

PLN
1
1
Lisner Lisner śledź w sosie
2 5
2 1 Lisner Lisner śledź w sosie
date d'expiration 2026-10-30
5902353028128 5902353028128 Seko
Seko Seko Ryba po Grecku Seko Seko Ryba po Grecku
ze śledziem 500 g
30,30zł/kg

prix: 15,15 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-11-19
5902353003248 5902353003248 Seko
Seko Seko Ryba po grecku Seko Seko Ryba po grecku
date d'expiration
2026-11-28
5902353026933 5902353026933 Seko
Seko Seko Ryba po grecku Seko Seko Ryba po grecku
Seko Seko Ryba po grecku
5 5
5 1 Seko Seko Ryba po grecku
date d'expiration 2026-10-24
5900344018141 5900344018141 Lisner
Lisner filets de hareng à la Lisner filets de hareng à la
moutarde 300 g
38,07zł/kg

prix: 11,42 zł

PLN
1
1
Lisner filets de hareng à la
3 5
3.5 9 Lisner filets de hareng à la
date d'expiration 2026-10-25
5900344018110 5900344018110 Lisner
Lisner hareng à la crème Lisner hareng à la crème
Lisner hareng à la crème
3 5
3.5 9 Lisner hareng à la crème
date d'expiration 2026-11-07
5900344018271 5900344018271 Lisner
Lisner hareng à la sauce au Lisner hareng à la sauce au
yaourt 300 g
38,20zł/kg

prix: 11,46 zł

PLN
1
1
Lisner hareng à la sauce au
3 5
3 3 Lisner hareng à la sauce au
date d'expiration 2026-11-05
5900344018271 5900344018271 Lisner
Lisner hareng à la sauce au Lisner hareng à la sauce au
yaourt 300 g
40,10zł/kg

prix: 12,03 zł

PLN
1
2
Lisner hareng à la sauce au
3 5
3 3 Lisner hareng à la sauce au
date d'expiration 2026-11-24
5901069005348 5901069005348 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Ryba Łosoś Ustka Łosoś Ustka Ryba
po grecku 250 g
42,28zł/kg

prix: 10,57 zł

PLN
1
15
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Ryba
4 5
4 2 Łosoś Ustka Łosoś Ustka Ryba
date d'expiration 2026-12-31
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5