Hektor
masa netto

masa netto

740 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

18,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747001441

5904747001441

prix: 13,69 zł

13.69 PLN 2027-09-30 NewCondition
Amaizin Les tranches d'ananas DE Amaizin Les tranches d'ananas DE
BIO 400 g - Amaizin 400 g
43,90zł/kg

prix: 17,56 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-08-26
Sandra litchis au sirop , sans Sandra litchis au sirop , sans
conservateurs 565 g
18,27zł/kg

prix: 10,32 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2028-06-15
PRIX RÉDUIT -10%
Sandra Sandra mandarynki w syropie Sandra Sandra mandarynki w syropie
312 g
23,65zł/kg

prix: 7,38 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2026-12-31
Rolnik Rolnik Wiśnie drylowane Rolnik Rolnik Wiśnie drylowane
720 ml
24,99zł/l

prix: 17,99 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2029-12-31
Batom citron Batom au gingembre Batom citron Batom au gingembre
dans le sirop BIO 220 g
72,68zł/kg

prix: 15,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-02-05
MK MK Brzoskwinie połówki MK MK Brzoskwinie połówki
820 g
9,74zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-12-31
MK MK Ananas plastry MK MK Ananas plastry
565 g
12,71zł/kg

prix: 7,18 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2028-04-26
Aarts Aarts Brzoskwinie plastry Aarts Aarts Brzoskwinie plastry
w lekkim 350 g
47,31zł/kg

prix: 16,56 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-12-01
Hektor compote de cerises Hektor compote de cerises
900 g
15,08zł/kg

prix: 13,57 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-10-30
Hektor compote de fraises Hektor compote de fraises
900 g
11,58zł/kg

prix: 10,42 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-01-30
Hektor compote de prunes Hektor compote de prunes
900 g
9,99zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-09-30
Hektor compote de cassis Hektor compote de cassis
900 g
16,16zł/kg

prix: 14,54 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Hektor groseille compote Hektor groseille compote
900 g
12,04zł/kg

prix: 10,84 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-08-30
Hektor oseille haché Hektor oseille haché
270 g
15,48zł/kg

prix: 4,18 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-01-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5