Hektor
55
Ok.
51
masa netto

masa netto

880 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

8,38 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000567

5904747000567

prix: 7,37 zł

acheter 8 szt. pour 7.26 zł/szt
7.37 PLN 2027-09-30 NewCondition
Fasolka, woda, sól.
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Marek , 2026-06-11 12:54:33Ok.



Bonduelle haricots en conserve Bonduelle haricots en conserve
sauce ceyenne rouge 400 g
22,48zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-05-31
Bonduelle haricots verts coupés Bonduelle haricots verts coupés
425 ml
16,47zł/l

prix: 7 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2028-08-31
Bonduelle haricots rouges maïs Bonduelle haricots rouges maïs
mexicain 425 ml
21,18zł/l

prix: 9 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-11-30
PRIX RÉDUIT -25%
Pudliszki haricots blancs Pudliszki haricots blancs
400 g
11,80zł/kg

prix: 4,72 zł

PLN
1
13
date d'expiration
2027-01-31
Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
czerwona 400 g
15,70zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-02-26
Kwidzyn haricots rouges en Kwidzyn haricots rouges en
conserve 400 g
9,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2030-04-30
Kwidzyn haricots blancs en Kwidzyn haricots blancs en
conserve 400 g
9,38zł/kg

prix: 3,75 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2030-05-30
Dawtona haricots rouges en Dawtona haricots rouges en
conserve 400 g
13,65zł/kg

prix: 5,46 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2029-05-04
Hektor Hektor Fasolka konserwowa Hektor Hektor Fasolka konserwowa
510 g
10,24zł/kg

prix: 5,22 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-05-30
Hektor compote de cerises Hektor compote de cerises
900 g
15,08zł/kg

prix: 13,57 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-10-30
Hektor compote de fraises Hektor compote de fraises
900 g
11,58zł/kg

prix: 10,42 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-01-30
Hektor compote de prunes Hektor compote de prunes
900 g
9,99zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-09-30
Hektor compote de cassis Hektor compote de cassis
900 g
16,16zł/kg

prix: 14,54 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Hektor groseille compote Hektor groseille compote
900 g
12,04zł/kg

prix: 10,84 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-08-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5