haricots rouges maïs mexicain

Bonduelle
32haricots rouges maïs mexicain
haricots rouges maïs mexicainharicots rouges maïs mexicain
pojemność netto

pojemność netto

425 ml

data przydatności

date d'expiration:

2028-11-30

pojemność

cena za litr

21,18 zł / l

kraj

Pays d'origine

Produkt UE

ocena

ranking

3.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083680495882

3083680495882

prix: 9,00 zł

9.00 PLN 2028-11-30 NewCondition
woda, fasola 28 %, kukurydza cukrowa 14 %, pasta pomidorowa 6,4 %, cukier, sól, suszona cebula, skrobia kukurydziana, czosnek w proszku, papryka mielona 0,17 %, ekstrakt z papryki, pieprz biały, rozmaryn, oregano, tymianek, bazylia, liście laurowe
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna340 kJ / 81 kcal
Tłuszcz0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany12 g
w tym cukry5,7 g
Błonnik4,5 g
Białko4,8 g
Sól1,0 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Soja : Może zawierać
szybkie danie, idealne na ciepło
marque:Bonduelle
Nom du produit réglementé par la loi:Czerwona fasola z kukurydzą w sosie pomidorowym.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 ℃, spożyć w ciągu 48 godzin.
Type d'emballage:Puszka
Pays d'origine:Produkt UE
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bonduelle haricots verts coupés Bonduelle haricots verts coupés
    425 ml
    16,47zł/l

    prix: 7 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2028-08-31
    Rolnik des tranches de tomates Rolnik des tranches de tomates
    dans leur jus 425 g
    9,39zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration
    2028-07-30
    Bonduelle Pois chiches cuits à la Bonduelle Pois chiches cuits à la
    vapeur 425 ml
    18,05zł/l

    prix: 7,67 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2028-11-30
    Bonduelle haricots en conserve Bonduelle haricots en conserve
    sauce ceyenne rouge 400 g
    22,48zł/kg

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-05-31
    PRIX RÉDUIT -25%
    Pudliszki haricots blancs Pudliszki haricots blancs
    400 g
    11,80zł/kg

    prix: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration
    2027-01-31
    Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
    czerwona 400 g
    15,70zł/kg

    prix: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-02-26
    Kwidzyn haricots rouges en Kwidzyn haricots rouges en
    conserve 400 g
    9,98zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2030-04-30
    Kwidzyn haricots blancs en Kwidzyn haricots blancs en
    conserve 400 g
    9,38zł/kg

    prix: 3,75 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2030-05-30
    Bonduelle Bonduelle Czerwona Bonduelle Bonduelle Czerwona
    fasola ugotowana 160 g
    30,56zł/kg

    prix: 4,89 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-05-31
    Bonduelle Petits pois en conserve Bonduelle Petits pois en conserve
    traditionnelles 400 g
    11,68zł/kg

    prix: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2028-06-30
    Bonduelle Pousses de la fève Mung Bonduelle Pousses de la fève Mung
    date d'expiration 2027-12-31
    Bonduelle maïs d'or Bonduelle maïs d'or
    340 ml
    15,41zł/l

    prix: 5,24 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2028-08-31
    Bonduelle petits pois en conserve Bonduelle petits pois en conserve
    212 ml
    21,37zł/l

    prix: 4,53 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2029-06-30
    Bonduelle maïs en conserve Bonduelle maïs en conserve
    170 ml
    26,53zł/l

    prix: 4,51 zł

    PLN
    1
    48
    date d'expiration 2029-08-31
    Bonduelle maïs Bonduelki d'or Bonduelle maïs Bonduelki d'or
    170 g
    28,41zł/kg

    prix: 4,83 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration
    2028-08-31
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5