Rolnik
55
Ok.
51
masa netto

masa netto

700 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-12-31

pojemność

cena za kilogram

12,24 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000809

5900919000809

prix: 8,57 zł

8.57 PLN 2028-12-31 NewCondition
fasola szparagowa, woda, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna80 kJ
Wartość energetyczna19 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany2,1 g
w tym cukry<0,5 g
Białko1,4 g
Sól0,84 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Rolnik
Nom du produit réglementé par la loi:Fasolka konserwowa. Produkt sterylizowany.
Autres informations:Pojemność opakowania 720 ml
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data podana na wieczku przed numerem partii. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Marek , 2026-01-04 13:19:57Ok.



Bio Food mariné bio cabage Bio Food mariné bio cabage
700 g
14,29zł/kg

prix: 10 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-06-16
Bonduelle haricots en conserve Bonduelle haricots en conserve
sauce ceyenne rouge 400 g
22,48zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-05-31
Bonduelle haricots verts coupés Bonduelle haricots verts coupés
425 ml
16,47zł/l

prix: 7 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2028-08-31
Bonduelle haricots rouges maïs Bonduelle haricots rouges maïs
mexicain 425 ml
21,18zł/l

prix: 9 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-11-30
PRIX RÉDUIT -25%
Pudliszki haricots blancs Pudliszki haricots blancs
400 g
11,80zł/kg

prix: 4,72 zł

PLN
1
13
date d'expiration
2027-01-31
Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
czerwona 400 g
15,70zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-02-26
Kwidzyn haricots rouges en Kwidzyn haricots rouges en
conserve 400 g
9,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2030-04-30
Kwidzyn haricots blancs en Kwidzyn haricots blancs en
conserve 400 g
9,38zł/kg

prix: 3,75 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2030-05-30
Rolnik haricots rouges en conserve Rolnik haricots rouges en conserve
400 g 400 g
9,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
15
date d'expiration
2029-04-30
Rolnik agriculteurs haricots Rolnik agriculteurs haricots
blancs en conserve 400 g 400 g
9,03zł/kg

prix: 3,61 zł

PLN
1
13
date d'expiration
2029-03-30
Rolnik Mini- maïs prime sur Rolnik Mini- maïs prime sur
l'épi 314 ml
37,71zł/l

prix: 11,84 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-02-11
Rolnik Ensemble agriculteur de Rolnik Ensemble agriculteur de
Blueberry 314ml

prix: 11,88 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-02-28
Rolnik choucroute Rolnik choucroute
850 g
8,53zł/kg

prix: 7,25 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-04-11
Rolnik betteraves râpées Rolnik betteraves râpées
350 g
14,26zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-02-20
Rolnik poivrons , en conserve Rolnik poivrons , en conserve
650 g
14,52zł/kg

prix: 9,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-02-13
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5