Dr. Oetker colorant alimentaire vert

Dr. Oetker
55
DobreDr. Oetker colorant alimentaire vert
52Dr. Oetker colorant alimentaire vert
Barwnik spożywczy, idealny do tworzenia oryginalnych ciast i deserów. Wystarczy wymieszać z lukrem czy kremem. Dlaczego warto? - jest poręczny i łatwy w dozowaniu, - posiada wszechstronne zastosowanie, - można uzyskać różne odcienie tego samego koloru. Jedno opakowanie starcza aż na 200 g lukru lub 500 g masy/kremu. Polecamy kolor zielony - zostań artystą wypieków.
Dr. Oetker colorant alimentaire vertDr. Oetker colorant alimentaire vert
masa netto

masa netto

10 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

582,00 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900437115337

5900437115337

prix: 5,82 zł

5.82 PLN 2027-07-30 NewCondition
syrop glukozowy, cukier, koncentraty kartamusa i cytryny, woda, substancja żelująca (karagen), regulatory kwasowości (kwas octowy, kwas mlekowy, mleczan sodu), substancja konserwująca (sorbinian potasu), barwnik (błękit brylantowy FCF)
Barwnik spożywczy, idealny do tworzenia oryginalnych ciast i deserów. Wystarczy wymieszać z lukrem czy kremem. Dlaczego warto? - jest poręczny i łatwy w dozowaniu, - posiada wszechstronne zastosowanie, - można uzyskać różne odcienie tego samego koloru. Jedno opakowanie starcza aż na 200 g lukru lub 500 g masy/kremu. Polecamy kolor zielony - zostań artystą wypieków.
Caractéristiques:do barwienia: mas, kremów, lukrów, ciast, deserów
marque:Dr. Oetker
Nom du produit réglementé par la loi:Barwnik spożywczy zielony w żelu
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w szczelnie zamkniętej tubce przez ok. 1 miesiąc.
Préparation et utilisation:Sposób użycia: 1. Przed otwarciem tubkę ugnieść palcami. 2. Odciąć końcówkę tubki. 3. Barwnik stopniowo, w małych ilościach wyciskać do barwionej masy. 4. Masę starannie wymieszać z barwnikiem do uzyskania jednolitej barwy. Więcej wskazówek znajduje się w środku opakowania. Dozowanie: nie przekraczać 1 tubki na 500 g masy/kremu/ciasta/deseru lub na 100 g lukru.
Recettes:
Type d'emballage:Karton
Pays d'origine:Poland
Adresse du producteur:Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. ul. Adm. Dickmana 14/15 80-339 Gdańsk
Adresse de retour:Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. ul. Adm. Dickmana 14/15 80-339 Gdańsk
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Beata , 2015-09-13 17:48:49Dobre



Dr. Oetker Dr. Oetker colorant Dr. Oetker Dr. Oetker colorant
alimentaire rouge 10 g
582,00zł/kg

prix: 5,82 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-05-30
Dr. Oetker Dr. Oetker rhum saveur Dr. Oetker Dr. Oetker rhum saveur
des gâteaux 9 ml
264,44zł/l

prix: 2,38 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-01-30
Dr. Oetker Dr. Oetker arôme Dr. Oetker Dr. Oetker arôme
d'orange à gâteaux 9 ml
251,11zł/l

prix: 2,26 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-05-30
Dr. Oetker Dr. Oetker Crème Dr. Oetker Dr. Oetker Crème
saveur des gâteaux 9 ml
251,11zł/l

prix: 2,26 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-06-30
Delecta Delecta Aromat do ciast Delecta Delecta Aromat do ciast
waniliowy 12 ml
166,67zł/l

prix: 2 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-01-30
Delecta Delecta Aromat do ciast Delecta Delecta Aromat do ciast
rumowy 12 ml
155,00zł/l

prix: 1,86 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-04-30
Delecta Delecta Aromat do ciast Delecta Delecta Aromat do ciast
cytrynowy 12 ml
165,83zł/l

prix: 1,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-02-28
Delecta Delecta Aromat do ciast Delecta Delecta Aromat do ciast
śmietankowy 12 ml
166,67zł/l

prix: 2 zł

PLN
1
24
date d'expiration
2027-02-28
Dr. Oetker Dr. Oetker poudre à Dr. Oetker Dr. Oetker poudre à
pâte 30 g
33,00zł/kg

prix: 0,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-05-30
Dr. Oetker Dr. Oetker acide Dr. Oetker Dr. Oetker acide
date d'expiration 2029-06-30
Dr. Oetker Dr. Oetker gélatine Dr. Oetker Dr. Oetker gélatine
comestible 20 g
149,50zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
27
date d'expiration 2029-02-28
Dr. Oetker Dr. Oetker doux moment Dr. Oetker Dr. Oetker doux moment
, gelée de fraise 30 g
55,00zł/kg

prix: 1,65 zł

PLN
1
26
date d'expiration 2027-07-31
Dr. Oetker Dr. Oetker instant Dr. Oetker Dr. Oetker instant
douce gelée d'Apple 30 g
55,33zł/kg

prix: 1,66 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Dr. Oetker Dr. Oetker gelée doux Dr. Oetker Dr. Oetker gelée doux
moment cerise 30 g
55,00zł/kg

prix: 1,65 zł

PLN
1
31
date d'expiration 2027-07-31
Dr. Oetker Dr. Oetker fromage non Dr. Oetker Dr. Oetker fromage non
cuit avec une garniture en poudre gelée 195 g
35,85zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5