Delecta
52
Aromatyzuje ok. 2,5 kg ciasta.
pojemność netto

pojemność netto

12 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-28

pojemność

cena za litr

165,83 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

59001829

prix: 1,99 zł

1.99 PLN 2027-02-28 NewCondition
olej rzepakowy, aromat
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Aromatyzuje ok. 2,5 kg ciasta.
Caractéristiques:30 % więcej
marque:Delecta
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem / Numer partii - patrz buteleczka. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Butelka szklana
Adresse du producteur:FoodWell Sp. z o.o. ul. Fabryczna 5 00-446 Warszawa
Adresse de retour:FoodWell Sp. z o.o. ul. Fabryczna 5 00-446 Warszawa
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Delecta Delecta Aromat do ciast Delecta Delecta Aromat do ciast
    waniliowy 12 ml
    166,67zł/l

    prix: 2 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2027-01-30
    Delecta Delecta Aromat do ciast Delecta Delecta Aromat do ciast
    rumowy 12 ml
    155,00zł/l

    prix: 1,86 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2027-04-30
    Delecta Delecta Aromat do ciast Delecta Delecta Aromat do ciast
    śmietankowy 12 ml
    166,67zł/l

    prix: 2 zł

    PLN
    1
    24
    date d'expiration
    2027-02-28
    Delecta Delecta Aromat do ciast Delecta Delecta Aromat do ciast
    12 ml
    165,83zł/l

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-30
    Delecta Delecta Aromat do ciast Delecta Delecta Aromat do ciast
    arakowy 12 ml
    166,67zł/l

    prix: 2 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-04-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker rhum saveur Dr. Oetker Dr. Oetker rhum saveur
    des gâteaux 9 ml
    264,44zł/l

    prix: 2,38 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-01-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker arôme Dr. Oetker Dr. Oetker arôme
    d'orange à gâteaux 9 ml
    251,11zł/l

    prix: 2,26 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-05-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker Crème Dr. Oetker Dr. Oetker Crème
    saveur des gâteaux 9 ml
    251,11zł/l

    prix: 2,26 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2027-06-30
    Delecta une grande feuille de Delecta une grande feuille de
    gâteau avec la saveur chocoloate 670 g
    13,42zł/kg

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-08-30
    Delecta une grande feuille de Delecta une grande feuille de
    yaourt gâteau 640 g
    13,89zł/kg

    prix: 8,89 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-09-30
    Delecta Kujawianka succédané de Delecta Kujawianka succédané de
    café 500 g
    12,76zł/kg

    prix: 6,38 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-03-30
    Delecta une grande feuille de Delecta une grande feuille de
    levure gâteau 600. g
    15,57zł/kg

    prix: 9,34 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-08-30
    Delecta crème Karpatka orginalna Delecta crème Karpatka orginalna
    250 g
    19,56zł/kg

    prix: 4,89 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-05-30
    Delecta grand pain d'épice de la Delecta grand pain d'épice de la
    date d'expiration 2027-06-30
    Delecta boule de neige en poudre Delecta boule de neige en poudre
    dessert d'origine 51 g
    41,96zł/kg

    prix: 2,14 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2027-06-30
    Delecta muffins en peluche avec Delecta muffins en peluche avec
    des copeaux de chocolat 280 g
    29,79zł/kg

    prix: 8,34 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-02-28
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5