Dary Natury
43

Cebula suszona ma aromatyczny zapach. Dodaje się ją do gulaszu, sznycli, pieczeni. Przyprawiamy nią zupy jarzynowe, drób, ryby, dziczyznę, sosy i potrawy z jaj.

składniki: cebula 100%

 

BIO
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-05-03

pojemność

cena za kilogram

222,00 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902768527919

5902768527919

prix: 8,88 zł

8.88 PLN 2028-05-03 NewCondition

cebula*(100%) (*certyfikowany składnik ekologiczny) 



Cebula suszona ma aromatyczny zapach. Dodaje się ją do gulaszu, sznycli, pieczeni. Przyprawiamy nią zupy jarzynowe, drób, ryby, dziczyznę, sosy i potrawy z jaj.

składniki: cebula 100%

 


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Prymat le sel d'ail Prymat le sel d'ail
    40 g
    55,50zł/kg

    prix: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration
    2028-01-30
    Prymat assaisonnement pour le vin Prymat assaisonnement pour le vin
    chaud et la bière 40 g
    49,75zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2028-10-31
    Prymat poivre noir moulu Prymat poivre noir moulu
    20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2029-07-30
    Prymat poivrons sol Prymat poivrons sol
    20 g
    105,00zł/kg

    prix: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2029-07-30
    Prymat terrain de poivre de Prymat terrain de poivre de
    Cayenne 20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2029-02-28
    Prymat frotté marjolaine Prymat frotté marjolaine
    8 g
    248,75zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-05-30
    Prymat basilic assaisonnement pour Prymat basilic assaisonnement pour
    revers les plats avec la mise à disposition sur le 10 g
    199,00zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2029-03-30
    Prymat piment ( poivre de Cayenne Prymat piment ( poivre de Cayenne
    ) hachées 15 g
    132,67zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2029-02-28
    Dary Natury Dary Natury Herbatka Dary Natury Dary Natury Herbatka
    z korzenia 100 g
    189,90zł/kg

    prix: 18,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-01-04
    Dary Natury Dary Natury Herbatka Dary Natury Dary Natury Herbatka
    ziele 25 g
    270,40zł/kg

    prix: 6,76 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-04-01
    Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
    do drobiu BIO 30 g
    260,67zł/kg

    prix: 7,82 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-01-02
    Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
    do mięsa 40 g
    231,50zł/kg

    prix: 9,26 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2028-03-01
    Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
    prowansalska 20 g
    429,50zł/kg

    prix: 8,59 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2028-03-03
    Dary Natury Dary Natury Mąka Dary Natury Dary Natury Mąka
    z topinamburu BIO 500 g
    65,52zł/kg

    prix: 32,76 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-04-03
    Dary Natury Dary Natury Mąka Dary Natury Dary Natury Mąka
    z żołędzi BIO 500 g
    33,52zł/kg

    prix: 16,76 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-12-04
    Dary Natury Dary Natury Anyż BIO Dary Natury Dary Natury Anyż BIO
    30 g
    254,00zł/kg

    prix: 7,62 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2028-01-04
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5