Dary Natury

Wzbogaca smak i aromat potrawy czyniąc ją lżejszą i lepiej przyswajalną. Przyprawę należy wklepywać w porcje mięsa lub macerować przyprawę rozpuszczoną w oleju po czym mięso można piec, smażyć lub dusić.

składniki: cząber, czosnek, gorczyca, jałowiec, kminek, rozmaryn, rokitnik, pieprz czarny, tymianek (po 10%), macierzanka, szałwia (po 5%).

 

BIO
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-03-01

pojemność

cena za kilogram

231,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902768527605

5902768527605

prix: 9,26 zł

9.26 PLN 2028-03-01 NewCondition

Wzbogaca smak i aromat potrawy czyniąc ją lżejszą i lepiej przyswajalną. Przyprawę należy wklepywać w porcje mięsa lub macerować przyprawę rozpuszczoną w oleju po czym mięso można piec, smażyć lub dusić.

składniki: cząber, czosnek, gorczyca, jałowiec, kminek, rozmaryn, rokitnik, pieprz czarny, tymianek (po 10%), macierzanka, szałwia (po 5%).

 


Dr. Oetker épices de pain Dr. Oetker épices de pain
d'épice épicé et vin chaud 40 g
80,75zł/kg

prix: 3,23 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-02-28
Cykoria Cykoria Przyprawa Cykoria Cykoria Przyprawa
do Kurczaka 40 g
44,50zł/kg

prix: 1,78 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2028-06-30
Cykoria Cykoria Przyprawa Cykoria Cykoria Przyprawa
do Frytek 40 g
24,75zł/kg

prix: 0,99 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-04-30
Kamis curry Kamis curry
date d'expiration 2029-01-25
Prymat classique grill Prymat classique grill
assaisonnement 20g

prix: 2,23 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2029-03-31
Prymat Assaisonnement pour poisson Prymat Assaisonnement pour poisson
date d'expiration 2028-05-30
Prymat épices au ragoût Prymat épices au ragoût
date d'expiration 2028-01-31
Prymat épices pour les tripes Prymat épices pour les tripes
date d'expiration
2027-11-30
Dary Natury Dary Natury Herbatka Dary Natury Dary Natury Herbatka
z korzenia 100 g
189,90zł/kg

prix: 18,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-04
Dary Natury Dary Natury Herbatka Dary Natury Dary Natury Herbatka
ziele 25 g
270,40zł/kg

prix: 6,76 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-04-01
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
do drobiu BIO 30 g
260,67zł/kg

prix: 7,82 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-02
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
prowansalska 20 g
429,50zł/kg

prix: 8,59 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-03-03
Dary Natury Dary Natury Mąka Dary Natury Dary Natury Mąka
z topinamburu BIO 500 g
65,52zł/kg

prix: 32,76 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-04-03
Dary Natury Dary Natury Mąka Dary Natury Dary Natury Mąka
z żołędzi BIO 500 g
33,52zł/kg

prix: 16,76 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-04
Dary Natury Dary Natury Anyż BIO Dary Natury Dary Natury Anyż BIO
30 g
254,00zł/kg

prix: 7,62 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-01-04
Dary Natury Dary Natury Cebula Dary Natury Dary Natury Cebula
suszona BIO 40 g
222,00zł/kg

prix: 8,88 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-05-03
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5