Cykoria
45
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

44,50 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288006488

5900288006488

prix: 1,78 zł

1.78 PLN 2028-06-30 NewCondition
przyprawy 44,4 % (papryka słodka, kolendra, imbir, kurkuma, cynamon, kozieradka, gałka muszkatołowa, pieprz czarny, kminek, chili, kmin rzymski, goździki, kardamon), sól, warzywa suszone 16,9 % (cebula, cykoria, czosnek, por), ekstrakt z papryki, barwnik: kurkumina
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g produktu:
Wartość energetyczna:950 kJ/ 226 kcal
Tłuszcz:3,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:0,7 g
Węglowodany:34 g
w tym cukry:10 g
Błonnik:14 g
Białko:8,2 g
Sól:38,8 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Cykoria
À propos de la marque:Cykoria polecamy doskonałą kuchnię Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nom du produit réglementé par la loi:Przyprawa do kurczaka. Mieszanka przyprawowa.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recettes:Propozycja wykorzystania Złocisty kurczak Składniki: 2 duże udka lub 4 pałki z kurczaka, 3-4 łyżki oleju, Przyprawa do kurczaka Cykoria. Wykonanie: Umyte i osuszone mięso posypać Przyprawą do kurczaka Cykoria lekko przygniatając. Obsmażyć na dobrze rozgrzanym oleju, zmniejszyć ogień i smażyć na złoty kolor (około 30 minut). Podawać z ziemniakami lub frytkami i surówką.
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.




    Dr. Oetker épices de pain Dr. Oetker épices de pain
    d'épice épicé et vin chaud 40 g
    80,75zł/kg

    prix: 3,23 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-02-28
    Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
    do mięsa 40 g
    231,50zł/kg

    prix: 9,26 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2028-03-01
    Cykoria Cykoria Przyprawa Cykoria Cykoria Przyprawa
    do Frytek 40 g
    24,75zł/kg

    prix: 0,99 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-04-30
    Kamis curry Kamis curry
    date d'expiration 2029-01-25
    Prymat classique grill Prymat classique grill
    assaisonnement 20g

    prix: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2029-03-31
    Prymat Assaisonnement pour poisson Prymat Assaisonnement pour poisson
    date d'expiration 2028-05-30
    Prymat épices au ragoût Prymat épices au ragoût
    date d'expiration 2028-01-31
    Prymat épices pour les tripes Prymat épices pour les tripes
    date d'expiration
    2027-11-30
    Cykoria épicerie de l'acide Cykoria épicerie de l'acide
    citrique 20 g
    92,50zł/kg

    prix: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    date d'expiration 2029-02-28
    Cykoria soupe de betteraves rapide Cykoria soupe de betteraves rapide
    60 g
    37,67zł/kg

    prix: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    date d'expiration 2028-03-30
    Cykoria Cykoria Chili Cykoria Cykoria Chili
    20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    date d'expiration 2028-01-30
    Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa
    Zbożowa 120 g
    44,92zł/kg

    prix: 5,39 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2028-05-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    56,30zł/kg

    prix: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    32,40zł/kg

    prix: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Sernik Cykoria Cykoria Sernik
    błyskawiczny 190 g
    36,79zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-06-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5