soupe de betteraves rapide

Cykoria
55
Bez zarzutu. soupe de betteraves rapide
414soupe de betteraves rapide
soupe de betteraves rapidesoupe de betteraves rapide
masa netto

masa netto

60 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-03-30

pojemność

cena za kilogram

37,67 zł / kg

ocena

ranking

4.4/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288001155

5900288001155

prix: 2,26 zł

acheter 30 szt. pour 2.23 zł/szt
2.26 PLN 2028-03-30 NewCondition
cukier, sól, koncentrat soku buraka ćwikłowego w proszku 17,9 % (maltodekstryna, koncentrat soku buraka ćwikłowego 38,6 %*, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty (zawierają soję), maltodekstryna, przyprawy (papryka ostra, papryka słodka), czosnek suszony, *co odpowiada 6,9 % zawartości koncentratu soku buraka ćwikłowego w produkcie
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu na 100 ml
Wartość energetyczna70 kJ/16 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany3,6 g
w tym cukry3,0 g
Błonnik<0,5 g
Białko<0,5 g
Sól1,0 g
Opakowanie wystarcza do przygotowania 5 porcji produktu.
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Może zawierać
polecamy podawać: z pietruszką, z makaronem, bez dodatku tłuszczów utwardzonych
marque:Cykoria
À propos de la marque:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nom du produit réglementé par la loi:Barszcz czerwony błyskawiczny w proszku.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Sposób przyrządzania: 1. Zawartość opakowania wsypać do 1 litra przegotowanej gorącej wody i wymieszać, nie gotować. 2. Można doprawić do smaku dowolną przyprawą - polecamy Smakosza naszej produkcji. Dobrze wychłodzony barszcz z dodatkami, np: pokrojonych ogórków, szczypiorku, zielonego kopru, śmietanki stanowi doskonały chłodnik.
Type d'emballage:Torba
Adresse du producteur:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 14 ocen.

  • 2021-03-30 18:28:36Bez zarzutu.



Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
soupe de betteraves 14 g
130,71zł/kg

prix: 1,83 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-01-31
Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
soupe avec des croûtons 17 g
108,24zł/kg

prix: 1,84 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-30
Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
soupe de pois avec des croûtons 21 g
90,48zł/kg

prix: 1,90 zł

PLN
1
55
date d'expiration 2027-02-28
Knorr une tasse de soupe de pâtes Knorr une tasse de soupe de pâtes
de tomates en poudre 19 g
100,00zł/kg

prix: 1,90 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-05-30
Vifon soupe instantanée poulet en Vifon soupe instantanée poulet en
poudre d'or doux 70 g
34,71zł/kg

prix: 2,43 zł

PLN
1
28
date d'expiration 2027-08-30
Knorr soupe au fromage nudle Knorr soupe au fromage nudle
poudre aux herbes 61 g
49,02zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2027-05-30
Winiary sauce idée en poudre pour Winiary sauce idée en poudre pour
g ... poulet en sauce à la crème - une herbe , 30 30 g
148,67zł/kg

prix: 4,46 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2027-05-30
Cykoria épicerie de l'acide Cykoria épicerie de l'acide
citrique 20 g
92,50zł/kg

prix: 1,85 zł

PLN
1
42
date d'expiration 2029-02-28
Cykoria Cykoria Chili Cykoria Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2028-01-30
Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa
Zbożowa 120 g
44,92zł/kg

prix: 5,39 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-05-30
Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
o smaku 100 g
56,30zł/kg

prix: 5,63 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-11-30
Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
o smaku 100 g
32,40zł/kg

prix: 3,24 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-11-30
Cykoria Cykoria Sernik Cykoria Cykoria Sernik
błyskawiczny 190 g
36,79zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-06-30
Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
o smaku 100 g
56,30zł/kg

prix: 5,63 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2027-11-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5