Dary Natury Herbatka ze względu na swoje właściwości może być stosowana jako środek żółciotwórczy i żółciopędny. Polecana jako środek wspomagający przy schorzeniach wątroby i dróg żółciowych, jak również pobudzający wydzielanie soku.Sposób użycia:I łyżkę korzeni zalać szklanką wody, powoli ogrzewać, a następnie gotować 5 min. Odstawić na 10 min., przecedzić. Pić 2-3 razy dziennie przed posiłkami.
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-01-04

pojemność

cena za kilogram

189,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902741005984

5902741005984

prix: 18,99 zł

18.99 PLN 2028-01-04 NewCondition
Herbatka ze względu na swoje właściwości może być stosowana jako środek żółciotwórczy i żółciopędny. Polecana jako środek wspomagający przy schorzeniach wątroby i dróg żółciowych, jak również pobudzający wydzielanie soku.Sposób użycia:I łyżkę korzeni zalać szklanką wody, powoli ogrzewać, a następnie gotować 5 min. Odstawić na 10 min., przecedzić. Pić 2-3 razy dziennie przed posiłkami.
Herbapol tisane avec le baume de Herbapol tisane avec le baume de
citron 20 szt.

prix: 4,44 zł

PLN
1
31
date d'expiration 2028-06-30
Herbapol tisane 20 sachets de Herbapol tisane 20 sachets de
bruyère 20 torebek

prix: 5,83 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-12-30
Herbapol à base de plantes thé Herbapol à base de plantes thé
20 sachets de camomille 20 torebek

prix: 4,47 zł

PLN
1
48
date d'expiration 2028-06-30
Posti tisane 20 sachets Monnaie Posti tisane 20 sachets Monnaie
30 g
108,33zł/kg

prix: 3,25 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-05-30
Posti à base de plantes thé 20 Posti à base de plantes thé 20
sachets de camomille 20 szt.

prix: 3,23 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2028-05-30
Bifix tisane 20 sachets melissa Bifix tisane 20 sachets melissa
20 szt.

prix: 4,12 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-05-14
Bifix Rooibos rooibos d'Afrique de Bifix Rooibos rooibos d'Afrique de
thé 20 szt.

prix: 5,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2029-05-26
Dary Natury Dary Natury Herbatka Dary Natury Dary Natury Herbatka
ziele 25 g
270,40zł/kg

prix: 6,76 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-04-01
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
do drobiu BIO 30 g
260,67zł/kg

prix: 7,82 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-02
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
do mięsa 40 g
231,50zł/kg

prix: 9,26 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-03-01
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
prowansalska 20 g
429,50zł/kg

prix: 8,59 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-03-03
Dary Natury Dary Natury Mąka Dary Natury Dary Natury Mąka
z topinamburu BIO 500 g
65,52zł/kg

prix: 32,76 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-04-03
Dary Natury Dary Natury Mąka Dary Natury Dary Natury Mąka
z żołędzi BIO 500 g
33,52zł/kg

prix: 16,76 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-04
Dary Natury Dary Natury Anyż BIO Dary Natury Dary Natury Anyż BIO
30 g
254,00zł/kg

prix: 7,62 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-01-04
Dary Natury Dary Natury Cebula Dary Natury Dary Natury Cebula
suszona BIO 40 g
222,00zł/kg

prix: 8,88 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-05-03
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5