assaisonnement pour le vin chaud et la bière

Prymat
41assaisonnement pour le vin chaud et la bière
Warto wiedzieć: Przyprawa do grzanego wina i piwa ma przyjemny aromat korzenny. Charakter nadają jej wyraźnie wyczuwalne w smaku goździki i imbir. Proponujemy dodać 1 opakowanie na 500 ml wina/piwa. Pasuje do: - domowego grzańca - herbaty - kompotów - konfitur - deserów z owocami Nietypowe zastosowanie: Przyprawa jest doskonała także do piernika lub ciast korzennych.
assaisonnement pour le vin chaud et la bièreassaisonnement pour le vin chaud et la bière
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-10-31

pojemność

cena za kilogram

49,75 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135012485

5901135012485

prix: 1,99 zł

1.99 PLN 2028-10-31 NewCondition
cukier, goździk (1,5 %), gałka muszkatołowa (0,35 %), imbir (0,3 %), ziele angielskie, nasiona kolendry, cynamon
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna1691 kJ / 398 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany98 g
w tym cukry97 g
Białko<0,5 g
Sól0,01 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Przyprawa do grzanego wina i piwa ma przyjemny aromat korzenny. Charakter nadają jej wyraźnie wyczuwalne w smaku goździki i imbir. Proponujemy dodać 1 opakowanie na 500 ml wina/piwa. Pasuje do: - domowego grzańca - herbaty - kompotów - konfitur - deserów z owocami Nietypowe zastosowanie: Przyprawa jest doskonała także do piernika lub ciast korzennych.
Caractéristiques:pełnia aromatu, bogactwo smaku
marque:Prymat
Nom du produit réglementé par la loi:Przyprawa do grzanego wina i piwa z nutą korzenną - suszona mieszanka przyprawowa.
Conservation:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Prymat le sel d'ail Prymat le sel d'ail
    40 g
    55,50zł/kg

    prix: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration
    2028-01-30
    Dary Natury Dary Natury Cebula Dary Natury Dary Natury Cebula
    suszona BIO 40 g
    222,00zł/kg

    prix: 8,88 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-05-03
    Prymat poivre noir moulu Prymat poivre noir moulu
    20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2029-07-30
    Prymat poivrons sol Prymat poivrons sol
    20 g
    105,00zł/kg

    prix: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2029-07-30
    Prymat terrain de poivre de Prymat terrain de poivre de
    Cayenne 20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2029-02-28
    Prymat frotté marjolaine Prymat frotté marjolaine
    8 g
    248,75zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-05-30
    Prymat basilic assaisonnement pour Prymat basilic assaisonnement pour
    revers les plats avec la mise à disposition sur le 10 g
    199,00zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2029-03-30
    Prymat piment ( poivre de Cayenne Prymat piment ( poivre de Cayenne
    ) hachées 15 g
    132,67zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2029-02-28
    Prymat classique grill Prymat classique grill
    assaisonnement 20g

    prix: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2029-03-31
    Prymat Assaisonnement pour poisson Prymat Assaisonnement pour poisson
    date d'expiration 2028-05-30
    Prymat sel nitrite Prymat sel nitrite
    50 g
    47,40zł/kg

    prix: 2,37 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2027-09-30
    Prymat quatre-épices Prymat quatre-épices
    15 g
    132,67zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    20
    date d'expiration 2029-06-30
    Prymat cannelle hachée Prymat cannelle hachée
    15 g
    132,67zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2029-06-30
    Prymat thym effacé Prymat thym effacé
    10 g
    199,00zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2029-02-28
    Prymat poivre blanc haché Prymat poivre blanc haché
    15 g
    148,00zł/kg

    prix: 2,22 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2029-02-28
    Prymat tous moutarde Prymat tous moutarde
    30 g
    66,33zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration 2028-06-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5