Lumière " Pays de fromage"

Piątnica
55
SuperLumière " Pays de fromage"
55
Uwielbiam serek. Wolę niż jogurtyLumière " Pays de fromage"
417Lumière " Pays de fromage"
Lumière Lumière
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-07

pojemność

cena za kilogram

22,13 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900531000102

5900531000102

prix: 3,32 zł

3.32 PLN 2026-10-07 NewCondition

Twaróg ziarnisty, śmietanka pasteryzowana, białka mleka, sól.


Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 339 kJ/81 kcal
Tłuszcz 3,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,0 g
Węglowodany 2,4 g
w tym cukry 2,0 g
Białko 11 g
Sól 0,70 g

Mleko : Zawiera
lekki*, 3% tłuszczu, wyprodukowano bez stosowania GMO, *obniżona o 40% zawartość tłuszczu w stosunku do serka wiejskiego 5% tłuszczu
marque:Piątnica
Nom du produit réglementé par la loi:Serek wiejski lekki
Conservation:Przechowywać w temperaturze od +1°C do +6°C. Nie zamrażać.
Préparation et utilisation:Wymieszać przed spożyciem. Nie podgrzewać w opakowaniu.
Type d'emballage:Pot
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 17 ocen.

  • 2022-02-14 10:36:43Super
  • 2022-02-14 10:36:32Uwielbiam serek. Wolę niż jogurty



Piątnica " Fromage de Pays " à Piątnica " Fromage de Pays " à
la ciboulette 150 g
24,93zł/kg

prix: 3,74 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-12
Piątnica " Fromage de Pays " Piątnica " Fromage de Pays "
200 g
21,95zł/kg

prix: 4,39 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2026-10-13
Mlekovita Mlekovita rural naturel Mlekovita Mlekovita rural naturel
g caillé granuleux polonais avec de la crème 200 200 g
21,30zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-09
Łaciaty Łaciaty serek wiejski Łaciaty Łaciaty serek wiejski
naturalny 200 g
19,30zł/kg

prix: 3,86 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-14
Piątnica Piątnica Serek wiejski Piątnica Piątnica Serek wiejski
bez laktozy 200 g
24,95zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-10-13
Mlekovita Mlekovita Polski Serek Mlekovita Mlekovita Polski Serek
wiejski bez 180 g
23,61zł/kg

prix: 4,25 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-09
Kanka Kanka Serek wiejski Kanka Kanka Serek wiejski
delikatny 200 g
18,25zł/kg

prix: 3,65 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-14
Piątnica 18 % de matière grasse Piątnica 18 % de matière grasse
de la crème 200 ml
19,30zł/l

prix: 3,86 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-10-21
Piątnica Crème 200ml 36 % de Piątnica Crème 200ml 36 % de
matières grasses 200 ml
29,95zł/l

prix: 5,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-09
Piątnica mascarpone Piątnica mascarpone
250 g
42,80zł/kg

prix: 10,70 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-26
Piątnica gîte graisse de fromage Piątnica gîte graisse de fromage
250 g
24,92zł/kg

prix: 6,23 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2026-10-21
Piątnica disparition du fromage Piątnica disparition du fromage
cottage rural 250 g
24,92zł/kg

prix: 6,23 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2026-10-18
Piątnica fromage de lait caillé Piątnica fromage de lait caillé
broyé 1kg 1 kg

prix: 22,19 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-01-01
Piątnica «Votre Goût " fromage Piątnica «Votre Goût " fromage
à la crème naturel 135 g
32,96zł/kg

prix: 4,45 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-11-22
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5