Products

 

Le fromage cottage ne devrait pas contenir de conservateurs artificiels. Lorsque vous achetez doit prêter attention à sa composition. Les tests effectués par des experts indépendants ont montré que la meilleure qualité est caractérisée par le fromage cottage avec Piątnicy.

marka:
5900531000102 5900531000102 Piątnica
PRIX RÉDUIT -10%
Piątnica Lumière " Pays de Piątnica Lumière " Pays de
fromage" 150 g
22,13zł/kg

prix: 3,32 zł

PLN
1
9
Piątnica Lumière " Pays de
4 5
4.5 17 Piątnica Lumière " Pays de
date d'expiration 2026-10-07
5900531000010 5900531000010 Piątnica
Piątnica " Fromage de Pays " Piątnica " Fromage de Pays "
200 g
21,95zł/kg

prix: 4,39 zł

PLN
1
14
Piątnica " Fromage de Pays "
4 5
4.5 41 Piątnica " Fromage de Pays "
date d'expiration 2026-10-13
5900531000201 5900531000201 Piątnica
Piątnica " Fromage de Pays " à Piątnica " Fromage de Pays " à
la ciboulette 150 g
24,93zł/kg

prix: 3,74 zł

PLN
1
3
Piątnica " Fromage de Pays " à
4 5
4.5 18 Piątnica " Fromage de Pays " à
date d'expiration 2026-10-12
5908235948485 5908235948485 Kanka
Kanka Kanka Serek wiejski Kanka Kanka Serek wiejski
delikatny 200 g
18,25zł/kg

prix: 3,65 zł

PLN
1
2
Kanka Kanka Serek wiejski
5 5
5 14 Kanka Kanka Serek wiejski
date d'expiration 2026-10-14
5900512980966 5900512980966 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Polski Serek Mlekovita Mlekovita Polski Serek
wiejski bez 180 g
23,61zł/kg

prix: 4,25 zł

PLN
1
2
Mlekovita Mlekovita Polski Serek
5 5
5 2 Mlekovita Mlekovita Polski Serek
date d'expiration 2026-10-09
5900512500539 5900512500539 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita rural naturel Mlekovita Mlekovita rural naturel
g caillé granuleux polonais avec de la crème 200 200 g
21,30zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
2
Mlekovita Mlekovita rural naturel
4 5
4.5 5 Mlekovita Mlekovita rural naturel
date d'expiration 2026-10-09
5900531004308 5900531004308 Piątnica
Piątnica Piątnica Serek wiejski Piątnica Piątnica Serek wiejski
bez laktozy 200 g
24,95zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-10-13
5900820012779 5900820012779 Łaciaty
Łaciaty Łaciaty serek wiejski Łaciaty Łaciaty serek wiejski
naturalny 200 g
19,30zł/kg

prix: 3,86 zł

PLN
1
1
Łaciaty Łaciaty serek wiejski
5 5
5 3 Łaciaty Łaciaty serek wiejski
date d'expiration 2026-10-14
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5