Café instantané substitut organique

Alce Nero
53Café instantané substitut organique

Opis:

Ekologiczna kawa zbożowa w 100% z prażonego jęczmienia. Idelany napój na śniadanie lub podwieczorek. Najlepiej smakuje z dodatkiem gorącego mleka lub napoju roślinnego (ryżowego, sojowego lub owsianego). Nie zawiera kofeiny może więc być regularnie spożywana przez dzieci oraz kobiety w ciąży.

 

Skład:

Prażony jęczmień*.

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli IT CPB 4966 T 000902.

Café instantané substitut organiqueCafé instantané substitut organique
BIO
masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-04-17

pojemność

cena za kilogram

145,76 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004800106

8009004800106

prix: 18,22 zł

18.22 PLN 2029-04-17 NewCondition

jęczmień* (*certyfikowany składnik ekologiczny)



Opis:

Ekologiczna kawa zbożowa w 100% z prażonego jęczmienia. Idelany napój na śniadanie lub podwieczorek. Najlepiej smakuje z dodatkiem gorącego mleka lub napoju roślinnego (ryżowego, sojowego lub owsianego). Nie zawiera kofeiny może więc być regularnie spożywana przez dzieci oraz kobiety w ciąży.

 

Skład:

Prażony jęczmień*.

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli IT CPB 4966 T 000902.


marque:Alce Nero
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Alce Nero Alce Nero Kawa zbożowa Alce Nero Alce Nero Kawa zbożowa
    z instant 125 g
    154,08zł/kg

    prix: 19,26 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-03-05
    Inka grain de café instantané Inka grain de café instantané
    150 g
    39,93zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    30
    date d'expiration 2027-08-07
    Inka café boîte de céréales Inka café boîte de céréales
    instantanées 200 g
    51,75zł/kg

    prix: 10,35 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2028-03-04
    Delecta Kujawianka succédané de Delecta Kujawianka succédané de
    café 500 g
    12,76zł/kg

    prix: 6,38 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-03-30
    PRIX RÉDUIT -25%
    Delecta chicorée Kujawianka de Delecta chicorée Kujawianka de
    café 200 g
    14,95zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2026-11-30
    Inka grain de café instantané Inka grain de café instantané
    Magne 100 g
    103,70zł/kg

    prix: 10,37 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2029-08-06
    Inka grain de café instantané Inka grain de café instantané
    cellulose 100 g
    99,90zł/kg

    prix: 9,99 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2029-04-22
    Inka grain de café instantané + Inka grain de café instantané +
    calcium et de vitamine 100 g
    93,60zł/kg

    prix: 9,36 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2029-06-02
    Alce Nero café moulu 100% Arabica Alce Nero café moulu 100% Arabica
    espresso commerce équitable 250 g
    190,32zł/kg

    prix: 47,58 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2028-04-17
    Alce Nero café moulu 100 % Alce Nero café moulu 100 %
    arabica moka commerce équitable 250 g
    181,76zł/kg

    prix: 45,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-04-10
    Alce Nero café moulu arabica Alce Nero café moulu arabica
    équitable robusta 100 % forte forte moka commerce 250 g
    191,96zł/kg

    prix: 47,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-17
    Alce Nero Complet pâtes fusilli Alce Nero Complet pâtes fusilli
    semoule bio 500 g
    18,78zł/kg

    prix: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2029-03-17
    Alce Nero complet spaghetti Alce Nero complet spaghetti
    épeautre 500 g
    30,34zł/kg

    prix: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-04-28
    Alce Nero bio penne complet Alce Nero bio penne complet
    épeautre 500 g
    31,02zł/kg

    prix: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2029-04-09
    Alce Nero Épeautre bio penne Alce Nero Épeautre bio penne
    500 g
    32,26zł/kg

    prix: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-08-22
    Alce Nero Tri spirale pâtes Alce Nero Tri spirale pâtes
    fusilli 500 g
    23,64zł/kg

    prix: 11,82 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-04-11
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5