Amaizin
BIO
masa netto

masa netto

260 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-12-31

pojemność

cena za kilogram

51,62 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8718976015257

8718976015257

prix: 13,42 zł

13.42 PLN 2029-12-31 NewCondition

koncentrat pomidorowy*, ocet*, cebula*, syrop kukurydziany*, papryka czerwona*, papryka zielona*, skrobia ryżowa*, sól morska, sos Tamari* (SOJA*, sól morska), mąka kukurydziana*, drożdże*, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, pieprz cayenne*, przyprawa curry* (zawiera GORCZYCĘ*), maltodekstryna kukurydzana*, zioła i przyprawy* (może zawierać SELER*) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 372 kJ / 89 kcal
Tłuszcz: 0,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 21,2 g
w tym cukry: 16,3 g
Białko: 1,3 g
Sól: 1,4 g


Amaizin Amaizin dip salsa gluten Amaizin Amaizin dip salsa gluten
douce BIO libre 260 g
51,62zł/kg

prix: 13,42 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2029-12-31
Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
lumière 30 g
122,00zł/kg

prix: 3,66 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-06-30
Winiary sauce à l'ail mayonnaise Winiary sauce à l'ail mayonnaise
date d'expiration 2027-03-04
Łowicz s'habiller, un pot de doux Łowicz s'habiller, un pot de doux
- amer 500 g
17,16zł/kg

prix: 8,58 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-01-30
Knorr Accueil goûte la sauce Knorr Accueil goûte la sauce
Knorr rôti lumineux 25 g
184,80zł/kg

prix: 4,62 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2027-05-30
Roleski sauce tartare Roleski sauce tartare
date d'expiration 2027-04-23
Roleski sauce à l'ail Roleski sauce à l'ail
date d'expiration 2027-03-12
Winiary sauces Winiary pour chaque Winiary sauces Winiary pour chaque
jour de la sauce barbecue délicate 35 g 35 g
106,29zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-06-30
Amaizin Amaizin BIO pâte de noix Amaizin Amaizin BIO pâte de noix
de coco 200 g
84,95zł/kg

prix: 16,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-12-08
Amaizin Tortilla BIO - Amaizin Amaizin Tortilla BIO - Amaizin
date d'expiration 2026-12-14
Amaizin Les tranches d'ananas DE Amaizin Les tranches d'ananas DE
BIO 400 g - Amaizin 400 g
43,90zł/kg

prix: 17,56 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-08-26
Amaizin croustilles de maïs Amaizin croustilles de maïs
Amaizin de tomates BIO aromatisée 100 g
75,10zł/kg

prix: 7,51 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2026-12-14
Amaizin Amaizin Tortilla enveloppe Amaizin Amaizin Tortilla enveloppe
source alimentaire BIO fibre 240 g
53,08zł/kg

prix: 12,74 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-11-29
Amaizin Amaizin Fasola czarna Amaizin Amaizin Fasola czarna
w zalewie 400 g
20,63zł/kg

prix: 8,25 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2029-02-26
Amaizin Amaizin Chipsy tortilla Amaizin Amaizin Chipsy tortilla
250 g
44,52zł/kg

prix: 11,13 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2027-03-03
Amaizin Amaizin Chipsy Amaizin Amaizin Chipsy
kukurydziane chili 75 g
79,87zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-03-03
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5