Amaizin
51
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-02-26

pojemność

cena za kilogram

20,63 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Włochy

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8718976015820

8718976015820

prix: 8,25 zł

8.25 PLN 2029-02-26 NewCondition
czarna fasola* (60 %), woda, sól morska, *certyfikowany składnik ekologiczny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g**
Wartość energetyczna365 kJ /87 kcal
Wartość energetyczna87 kcal
Tłuszcz0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany12,4 g
w tym cukry1,0 g
Białko4,9 g
Sól0,93 g
**Masa netto po odsączeniu.

Amaizin
Nom du produit réglementé par la loi:Czarna fasola. Produkt sterylizowany.
Autres informations:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - IT-BIO-008
Type d'emballage:Puszka
Pays d'origine:Włochy
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bonduelle haricots en conserve Bonduelle haricots en conserve
    sauce ceyenne rouge 400 g
    22,48zł/kg

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-05-31
    PRIX RÉDUIT -25%
    Pudliszki haricots blancs Pudliszki haricots blancs
    400 g
    11,80zł/kg

    prix: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration
    2027-01-31
    Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
    czerwona 400 g
    15,70zł/kg

    prix: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-02-26
    Kwidzyn haricots rouges en Kwidzyn haricots rouges en
    conserve 400 g
    9,98zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2030-04-30
    Kwidzyn haricots blancs en Kwidzyn haricots blancs en
    conserve 400 g
    9,38zł/kg

    prix: 3,75 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2030-05-30
    Dawtona haricots rouges en Dawtona haricots rouges en
    conserve 400 g
    13,65zł/kg

    prix: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2029-05-04
    Dawtona haricots blancs Dawtona haricots blancs
    400 g
    13,68zł/kg

    prix: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2029-03-20
    la BIO IDEA MIX GRAINS ( TIN ) la BIO IDEA MIX GRAINS ( TIN )
    400g BIO - BIO IDEA 400 g
    18,20zł/kg

    prix: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-03-26
    Amaizin Amaizin BIO pâte de noix Amaizin Amaizin BIO pâte de noix
    de coco 200 g
    84,95zł/kg

    prix: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-12-08
    Amaizin Tortilla BIO - Amaizin Amaizin Tortilla BIO - Amaizin
    date d'expiration 2026-12-14
    Amaizin Les tranches d'ananas DE Amaizin Les tranches d'ananas DE
    BIO 400 g - Amaizin 400 g
    43,90zł/kg

    prix: 17,56 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-08-26
    Amaizin croustilles de maïs Amaizin croustilles de maïs
    Amaizin de tomates BIO aromatisée 100 g
    75,10zł/kg

    prix: 7,51 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2026-12-14
    Amaizin Amaizin dip salsa gluten Amaizin Amaizin dip salsa gluten
    douce BIO libre 260 g
    51,62zł/kg

    prix: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin Tortilla enveloppe Amaizin Amaizin Tortilla enveloppe
    source alimentaire BIO fibre 240 g
    53,08zł/kg

    prix: 12,74 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2026-11-29
    Amaizin Amaizin Sos salsa pikantny Amaizin Amaizin Sos salsa pikantny
    BIO 260 g
    51,62zł/kg

    prix: 13,42 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin Chipsy tortilla Amaizin Amaizin Chipsy tortilla
    250 g
    44,52zł/kg

    prix: 11,13 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-03-03
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5