haricots rouges en conserve

Dawtona
55
Pyszna, słodka!haricots rouges en conserve
46haricots rouges en conserve
Ciesz się smakiem warzyw strączkowych! Czerwona fasola dojrzewa na słonecznych polach i po skoszeniu jest naturalnie suszona siłami natury - wiatrem i słońcem. Dzięki starannej selekcji ziaren zamykamy w naszych puszkach, to co najlepsze, dlatego nasza fasola jest idealnie miękka i wyjątkowo smaczna.
haricots rouges en conserveharicots rouges en conserve
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-05-04

pojemność

cena za kilogram

13,65 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Poland

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713001016

5901713001016

prix: 5,46 zł

acheter 6 szt. pour 5.38 zł/szt
5.46 PLN 2029-05-04 NewCondition
fasola czerwona, woda, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po odsączeniu w 100 g
Wartość energetyczna426 kJ / 101 kcal
Tłuszcz0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany12 g
w tym cukry1,0 g
Błonnik7,7 g
Białko8,1 g
Sól1,0 g

Ciesz się smakiem warzyw strączkowych! Czerwona fasola dojrzewa na słonecznych polach i po skoszeniu jest naturalnie suszona siłami natury - wiatrem i słońcem. Dzięki starannej selekcji ziaren zamykamy w naszych puszkach, to co najlepsze, dlatego nasza fasola jest idealnie miękka i wyjątkowo smaczna.
marque:Dawtona
À propos de la marque:Dawtona Rodzinna firma Prosto z naszego pola!
Nom du produit réglementé par la loi:Fasola czerwona konserwowa. Produkt sterylizowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w opakowaniu niemetalowym i spożyć w ciągu 2 dni.
Type d'emballage:Puszka
Pays d'origine:Poland
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • megalo , 2019-03-09 19:50:59Pyszna, słodka!



Bonduelle haricots en conserve Bonduelle haricots en conserve
sauce ceyenne rouge 400 g
22,48zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-05-31
PRIX RÉDUIT -25%
Pudliszki haricots blancs Pudliszki haricots blancs
400 g
11,80zł/kg

prix: 4,72 zł

PLN
1
13
date d'expiration
2027-01-31
Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
czerwona 400 g
15,70zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-02-26
Kwidzyn haricots rouges en Kwidzyn haricots rouges en
conserve 400 g
9,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2030-04-30
Kwidzyn haricots blancs en Kwidzyn haricots blancs en
conserve 400 g
9,38zł/kg

prix: 3,75 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2030-05-30
Dawtona haricots blancs Dawtona haricots blancs
400 g
13,68zł/kg

prix: 5,47 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2029-03-20
la BIO IDEA MIX GRAINS ( TIN ) la BIO IDEA MIX GRAINS ( TIN )
400g BIO - BIO IDEA 400 g
18,20zł/kg

prix: 7,28 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-03-26
la BIO IDEA La Bio Idea haricots la BIO IDEA La Bio Idea haricots
blancs Hansel BIO 400 g
22,48zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-05-19
Dawtona Dawtona haricots noirs Dawtona Dawtona haricots noirs
400 g
13,68zł/kg

prix: 5,47 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2029-04-28
Dawtona chips de betterave Dawtona chips de betterave
510 g
11,51zł/kg

prix: 5,87 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-03-17
Dawtona maïs doux en conserve Dawtona maïs doux en conserve
400 g
13,00zł/kg

prix: 5,20 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-10-08
Dawtona des tranches de tomates en Dawtona des tranches de tomates en
conserve 400 g
13,05zł/kg

prix: 5,22 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-10-04
Dawtona tomates entières en Dawtona tomates entières en
conserve 400 g
13,70zł/kg

prix: 5,48 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-09-24
Dawtona la mousse de tomate Dawtona la mousse de tomate
500 g
11,04zł/kg

prix: 5,52 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-08-28
Dawtona Pois en conserve Dow TONE Dawtona Pois en conserve Dow TONE
400 g
9,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-07-23
Dawtona Dawtona tomates en Dawtona Dawtona tomates en
tranches dans une boîte avec de l'ail 400 g
12,50zł/kg

prix: 5 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-09-26
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5