rouge concentré de bortsch

Krakus
55
Chyba najlepszy koncentrat barszczu.rouge concentré de bortsch
411rouge concentré de bortsch
Barszcz to smak polskiej wigilii Wypracowana przez lata receptura koncentratu Krakus jest gwarancją wybornej, prawdziwie świątecznej zupy, którą możesz przyprawić według własnego uznania. Wysoka zawartość potasu.
rouge concentré de bortschrouge concentré de bortsch
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-10-30

pojemność

cena za litr

24,67 zł / l

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397734241

5900397734241

prix: 7,40 zł

acheter 12 szt. pour 7.29 zł/szt
7.40 PLN 2027-10-30 NewCondition
zagęszczony sok z buraków ćwikłowych (57 %), woda, cukier, sól, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, warzywa i ekstrakty warzywne (zawierają seler), przyprawy i ekstrakty przypraw, aromaty (zawierają seler, mleko)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
energia873 kJ/ 206 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany44 g
w tym cukry41 g
białko6,7 g
sól7,4 g
potas2000 mg / 100 %*
* % Referencyjnej wartości spożycia

Seler : Zawiera
Mleko : Zawiera
Barszcz to smak polskiej wigilii Wypracowana przez lata receptura koncentratu Krakus jest gwarancją wybornej, prawdziwie świątecznej zupy, którą możesz przyprawić według własnego uznania. Wysoka zawartość potasu.
Caractéristiques:bez wzmacniaczy smaku, konserwantów, barwników, Polska Marka
marque:Krakus
À propos de la marque:Krakus Gwarancja smaku Krakus Marka eksportowa
Nom du produit réglementé par la loi:Koncentrat barszczu czerwonego. Produkt pasteryzowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: / Numer partii produkcyjnej (L): patrz nadruk na wieczku. Po otwarciu przechowuj w chłodnym miejscu. Spożyj w ciągu 48 godzin.
Préparation et utilisation:Wstrząśnij przed otwarciem. Sposób przyrządzania: do około 1,7 litra wrzącej wody lub rosołu dodaj koncentrat barszczu. Wymieszaj i zagotuj. Zawartość opakowania wystarczy na 2 litry gotowego barszczu. Otrzymana ilość wystarczy do przygotowania około 8 porcji zupy.
Type d'emballage:Butelka
Adresse du producteur:MW FOOD Sp. z o.o. ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice
Adresse de retour:MW FOOD Sp. z o.o. ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • 2024-11-08 18:25:37Chyba najlepszy koncentrat barszczu.



Hektor Hektor purée avec des Hektor Hektor purée avec des
copeaux de concombres marinés 300 g
14,00zł/kg

prix: 4,20 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-01-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Barszcz Czerwony 300 ml
29,97zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-05-30
Jongga Kimchi classic Jongga Kimchi classic
300 g
39,97zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
11
date d'expiration
2026-12-10
Podravka la mousse de tomate Podravka la mousse de tomate
500 g
8,70zł/kg

prix: 4,35 zł

PLN
1
33
date d'expiration 2029-05-05
Rolnik purée de concombres Rolnik purée de concombres
marinés 315 g
14,57zł/kg

prix: 4,59 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-06-03
Bio Food la mousse de tomate Bio Food la mousse de tomate
500 ml
19,98zł/l

prix: 9,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-03-14
Primavika houmous naturel Primavika houmous naturel
160 g
60,38zł/kg

prix: 9,66 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-07-01
Krakus kabanosy 180g Krakus kabanosy 180g
date d'expiration 2026-12-23
Krakus jarret de porc Krakus jarret de porc
300 g
31,10zł/kg

prix: 9,33 zł

PLN
1
28
date d'expiration 2028-06-12
Krakus Anglais ragoût Krakus Anglais ragoût
300 g
31,07zł/kg

prix: 9,32 zł

PLN
1
32
date d'expiration 2028-05-26
Krakus porc jus Krakus porc jus
300 g
37,97zł/kg

prix: 11,39 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-07-28
Krakus Porc de luxe Déjeuner Krakus Porc de luxe Déjeuner
300 g
30,97zł/kg

prix: 9,29 zł

PLN
1
39
date d'expiration 2028-03-27
Krakus épaule de porc Krakus épaule de porc
date d'expiration 2028-05-18
Krakus poitrine de porc Krakus poitrine de porc
date d'expiration 2027-10-09
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5