Porc de luxe Déjeuner

Krakus
55
Ten smak! Jak w dzieciństwie!Porc de luxe Déjeuner
45
Pyszna mielonka.Porc de luxe Déjeuner
411Porc de luxe Déjeuner
Porc de luxe DéjeunerPorc de luxe Déjeuner
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-03-27

pojemność

cena za kilogram

30,97 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

4.2/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900244010047

5900244010047

prix: 9,29 zł

acheter 6 szt. pour 9.15 zł/szt
9.29 PLN 2028-03-27 NewCondition
mięso wieprzowe 94%, sól, stabilizatory: difosforany, pieprz biały, substancja konserwująca: azotyn sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna967 kJ / 233 kcal
Tłuszcz19 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone7,6 g
Węglowodany0,5 g
w tym cukry0 g
Białko15 g
Sól1,8 g

Seler : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
bez dodatku glutaminianu monosodowego, 94% mięsa
marque:Krakus
Nom du produit réglementé par la loi:Konserwa sterylizowana, mielonka wieprzowa.
Conservation:Przechowywać w temperaturze: od +2°C do +25°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin.
Préparation et utilisation:Spożywać po schłodzeniu.
Type d'emballage:Puszka
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:Animex Foods sp. z o.o. ul. T. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa Oddział w Szczecinie, ul. Pomorska 115 B, 70-812 Szczecin
Adresse de retour:Animex Foods sp. z o.o. ul. T. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • megalo , 2016-11-28 11:18:31Ten smak! Jak w dzieciństwie!
  • 2015-09-14 19:58:07Pyszna mielonka.



Krakus jarret de porc Krakus jarret de porc
300 g
31,10zł/kg

prix: 9,33 zł

PLN
1
28
date d'expiration 2028-06-12
Krakus Anglais ragoût Krakus Anglais ragoût
300 g
31,07zł/kg

prix: 9,32 zł

PLN
1
32
date d'expiration 2028-05-26
Krakus porc jus Krakus porc jus
300 g
37,97zł/kg

prix: 11,39 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-07-28
Krakus épaule de porc Krakus épaule de porc
date d'expiration 2028-05-18
Krakus poitrine de porc Krakus poitrine de porc
date d'expiration 2027-10-09
Krakus Luxe touristique Krakus Luxe touristique
300 g
31,10zł/kg

prix: 9,33 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2028-08-16
Krakus ragoût de porc Krakus ragoût de porc
300 g
34,93zł/kg

prix: 10,48 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-08-19
Krakus prime de jambon en conserve Krakus prime de jambon en conserve
83 % de viande 300 g
37,13zł/kg

prix: 11,14 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2028-04-22
Krakus Krakus en conserve tyrolien Krakus Krakus en conserve tyrolien
88% de viande de porc 300 g
36,13zł/kg

prix: 10,84 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2028-07-29
Krakus Krakus Wieprzowina Krakus Krakus Wieprzowina
300 g
37,93zł/kg

prix: 11,38 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-05-10
Krakus Krakus Szynka konserwowa Krakus Krakus Szynka konserwowa
455 g
43,21zł/kg

prix: 19,66 zł

PLN
1
21
date d'expiration 2027-11-24
Krakus Krakus Schab mielonka Krakus Krakus Schab mielonka
wieprzowa 300 g
39,03zł/kg

prix: 11,71 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-03-25
Krakus kabanosy 180g Krakus kabanosy 180g
date d'expiration 2026-12-23
Krakus rouge concentré de bortsch Krakus rouge concentré de bortsch
300 ml
24,67zł/l

prix: 7,40 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-10-30
Krakus raifort Krakus raifort
date d'expiration 2027-05-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5