Cykoria
57
masa netto

masa netto

75 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-11-30

pojemność

cena za kilogram

24,53 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288270278

5900288270278

prix: 1,84 zł

1.84 PLN 2027-11-30 NewCondition
cukier, żelatyna wieprzowa, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, suszony koncentrat soku cytrynowego 0,1 %, barwnik: kurkumina
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu na 100 g
Wartość energetyczna214 kJ/ 50 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tł. nasycone0 g
Węglowodany11 g
w tym cukry11 g
Błonnik0 g
Białko1,8 g
Sól0 g
Opakowanie wystarcza do przygotowania 4 sugerowanych porcji produktu.
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
podawaj: z owocami, ze Śnieżką naszej produkcji
marque:Cykoria
À propos de la marque:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nom du produit réglementé par la loi:Galaretka w proszku na 500 ml wody.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona powyżej. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Sposób przyrządzania: 1. Zagotować wodę i odmierzyć ½ litra (500 ml). 2. Wsypać zawartość opakowania i dokładnie wymieszać aż do rozpuszczenia (nie gotować). 3. Wlać do salaterek i pozostawić w chłodnym miejscu do stężenia. W czasie upału należy wziąć nieco mniej wody i pozostawić galaretkę na kilka godzin w lodówce. Galaretkę można udekorować Śnieżką naszej produkcji. Uwaga! Świeże owoce kiwi, ananasa i papai uniemożliwiają żelowanie galaretki.
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 7 ocen.




    Cykoria Cykoria Galaretka o smaku Cykoria Cykoria Galaretka o smaku
    75 g
    24,53zł/kg

    prix: 1,84 zł

    PLN
    1
    40
    date d'expiration 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Galaretka o smaku Cykoria Cykoria Galaretka o smaku
    75 g
    24,53zł/kg

    prix: 1,84 zł

    PLN
    1
    125
    date d'expiration 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Galaretka o smaku Cykoria Cykoria Galaretka o smaku
    75 g
    26,53zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    20
    date d'expiration 2028-01-30
    Cykoria Cykoria Galaretka o smaku Cykoria Cykoria Galaretka o smaku
    75 g
    24,53zł/kg

    prix: 1,84 zł

    PLN
    1
    21
    date d'expiration 2027-10-30
    Cykoria Cykoria Galaretka o smaku Cykoria Cykoria Galaretka o smaku
    owoców 75 g
    26,53zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-10-30
    Cykoria Cykoria Galaretka o smaku Cykoria Cykoria Galaretka o smaku
    75 g
    24,53zł/kg

    prix: 1,84 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-10-30
    Cykoria Cykoria Galaretka Cykoria Cykoria Galaretka
    przezroczysta 75 g
    18,93zł/kg

    prix: 1,42 zł

    PLN
    1
    20
    date d'expiration 2027-09-30
    Cykoria épicerie de l'acide Cykoria épicerie de l'acide
    citrique 20 g
    92,50zł/kg

    prix: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    date d'expiration 2029-02-28
    Cykoria soupe de betteraves rapide Cykoria soupe de betteraves rapide
    60 g
    37,67zł/kg

    prix: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    date d'expiration 2028-03-30
    Cykoria Cykoria Chili Cykoria Cykoria Chili
    20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    date d'expiration 2028-01-30
    Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa
    Zbożowa 120 g
    44,92zł/kg

    prix: 5,39 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2028-05-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    56,30zł/kg

    prix: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    32,40zł/kg

    prix: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Sernik Cykoria Cykoria Sernik
    błyskawiczny 190 g
    36,79zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-06-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5