Products

 
8001480022713 8001480022713 Ace
Ace Ace Lemon Płyn wybielający Ace Ace Lemon Płyn wybielający
1 litr

prix: 10,77 zł

PLN
1
2
Ace Ace Lemon Płyn wybielający
5 5
5 2 Ace Ace Lemon Płyn wybielający
8718951190221 8718951190221 Ajax
Ajax Ajax Płyn uniwersalny Boost Ajax Ajax Płyn uniwersalny Boost
1 litr

prix: 8,89 zł

PLN
1
7
Ajax Ajax Płyn uniwersalny Boost
5 5
5 1 Ajax Ajax Płyn uniwersalny Boost
8718951190160 8718951190160 Ajax
Ajax Ajax Płyn uniwersalny Boost Ajax Ajax Płyn uniwersalny Boost
Soda 1 litr

prix: 8,89 zł

PLN
1
9
8718951692015 8718951692015 Ajax
Ajax Ajax Uniwersalny płyn Ajax Ajax Uniwersalny płyn
do mycia 1 litr

prix: 7,99 zł

PLN
1
10
8718951788145 8718951788145 Ajax
Ajax Ajax Uplifting Uniwersalny Ajax Ajax Uplifting Uniwersalny
płyn 1 litr

prix: 7,99 zł

PLN
1
1
8710447415986 8710447415986 Cif
Cif Cif Max Power Ocean Wave Cif Cif Max Power Ocean Wave
Mleczko 1.001 kg
13,16zł/kg

prix: 13,17 zł

PLN
1
34
Cif Cif Max Power Ocean Wave
5 5
5 1 Cif Cif Max Power Ocean Wave
8720182870063 8720182870063
Cif Uniwersalny Spray Cif Uniwersalny Spray
Odtłuszczacz 500 ml
23,16zł/l

prix: 11,58 zł

PLN
1
11
5900627093384 5900627093384 Cillit
Cillit Cillit Bang Naturally Cillit Cillit Bang Naturally
Powerful 750 ml
22,20zł/l

prix: 16,65 zł

PLN
1
3
5904771008300 5904771008300 Gosia
Gosia Goshia lingettes sur un Gosia Goshia lingettes sur un
rouleau de 50 pièces. Durable et absorbante 1 rol.

prix: 13,52 zł

PLN
1
4
Gosia Goshia lingettes sur un
4 5
4.5 2 Gosia Goshia lingettes sur un
5905052602163 5905052602163 Kamix
Kamix Kamix Błysk i Świeżość Kamix Kamix Błysk i Świeżość
500 ml
26,42zł/l

prix: 13,21 zł

PLN
1
4
5905052601883 5905052601883 Kamix
Kamix Kamix Płyn w sprayu Kamix Kamix Płyn w sprayu
500 ml
39,52zł/l

prix: 19,76 zł

PLN
1
2
5905052000983 5905052000983 Kamix
Kamix L'eau distillée Kamix Kamix L'eau distillée Kamix
5902986201172 5902986201172 Sidolux
Sidolux Lily nettoyant universel Sidolux Lily nettoyant universel
de la vallée 1 litr

prix: 9,59 zł

PLN
1
3
Sidolux Lily nettoyant universel
4 5
4 1 Sidolux Lily nettoyant universel
5900657212205 5900657212205 Tytan
Tytan Liquide de nettoyage hyper Tytan Liquide de nettoyage hyper
polyvalent 500 g
22,88zł/kg

prix: 11,44 zł

PLN
1
3
Tytan Liquide de nettoyage hyper
5 5
5 1 Tytan Liquide de nettoyage hyper
4019886000345 4019886000345 Sodasan
Sodasan Lotion biologique pour le Sodasan Lotion biologique pour le
nettoyage 500 ml
33,18zł/l

prix: 16,59 zł

PLN
1
1
5900498004403 5900498004403 Ludwik
Ludwik Ludwik lait de nettoyage Ludwik Ludwik lait de nettoyage
pour l'acier inoxydable et de chrome 300 g
36,07zł/kg

prix: 10,82 zł

PLN
1
3
5902643002517 5902643002517 Mill Clean
Mill Clean MILL CLEAN Balsam Mill Clean MILL CLEAN Balsam
czyszczący 555 ml
27,23zł/l

prix: 15,11 zł

PLN
1
15
5902643004535 5902643004535 Mill
Mill MILL Płyn czyszczący Mill MILL Płyn czyszczący
wszelkie 500 ml
22,76zł/l

prix: 11,38 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2028-06-30
5902643002616 5902643002616 Mill
Mill MILL Spray do sprzątania Mill MILL Spray do sprzątania
555 ml
25,89zł/l

prix: 14,37 zł

PLN
1
13
6430034672197 6430034672197 Mayeri
Mayeri Mayeri AllCare Płyn Mayeri Mayeri AllCare Płyn
do mycia naczyń 500 ml
14,88zł/l

prix: 7,44 zł

PLN
1
4
Mayeri Mayeri AllCare Płyn
5 5
5 1 Mayeri Mayeri AllCare Płyn
4740060008559 4740060008559 Mayeri
Mayeri Mayeri Chusteczki Mayeri Mayeri Chusteczki
do czyszczenia 28 szt.

prix: 5,38 zł

PLN
1
1
4740060010668 4740060010668 Mayeri
Mayeri Mayeri Środek Mayeri Mayeri Środek
do czyszczenia Kuchni 750 ml
15,72zł/l

prix: 11,79 zł

PLN
1
1
5902643004283 5902643004283 Mill clean umyje
Mill clean umyje Mill Clean Mill clean umyje Mill Clean
- umyje podłogi, gres, 1.11 litra
9,35zł/l

prix: 10,38 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-10-30
5902643004764 5902643004764 Mill Clean
Mill Clean Mill Clean Płyn Mill Clean Mill Clean Płyn
do czarnej armatury 500 ml
25,98zł/l

prix: 12,99 zł

PLN
1
38
date d'expiration
2028-12-30
5902643003392 5902643003392 Mill
Mill Mill Odtłuszczacz Mill Mill Odtłuszczacz
uniwersalny 555 ml
19,53zł/l

prix: 10,84 zł

PLN
1
9
5902643005976 5902643005976 Mill
Mill Mill Płyn do czyszczenia Mill Mill Płyn do czyszczenia
pralek 300 ml
34,37zł/l

prix: 10,31 zł

PLN
1
3
5902643003903 5902643003903 Mill
Mill Mill Płyn do mycia Mill Mill Płyn do mycia
i pielęgnacji 555 ml
16,65zł/l

prix: 9,24 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-10-30
5902643002913 5902643002913 Mill clean umyje
Mill clean umyje Mill clean umyje- Mill clean umyje Mill clean umyje-
płyn do mycia 1.22 litra
9,83zł/l

prix: 11,99 zł

PLN
1
11
date d'expiration
2029-01-30
5902643002630 5902643002630 Mill clean umyje
Mill clean umyje Mill clean Mill clean umyje Mill clean
umyje-płyn do mycia szyb 1.22 litra
10,05zł/l

prix: 12,26 zł

PLN
1
33
5902643002890 5902643002890 Mill clean umyje
Mill clean umyje Mill clean Mill clean umyje Mill clean
umyje-płyn do mycia szyb 1.22 litra
9,83zł/l

prix: 11,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2029-03-31
5902643002937 5902643002937 Mill clean umyje
Mill clean umyje Mill clean Mill clean umyje Mill clean
umyje-płyn do mycia szyb 1.22 litra
9,83zł/l

prix: 11,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2029-03-31
5902643006447 5902643006447 Mill
Mill Mill płyn ułatwiający Mill Mill płyn ułatwiający
prasowanie 500 ml
27,32zł/l

prix: 13,66 zł

PLN
1
4
5902643006959 5902643006959 Mill
Mill Mill żelazko w płynie Mill Mill żelazko w płynie
Alpinic 500 ml
27,32zł/l

prix: 13,66 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2028-10-30
5902643006973 5902643006973 Mill
Mill Mill żelazko w płynie Soft Mill Mill żelazko w płynie Soft
date d'expiration
2028-05-31
5902986248269 5902986248269 Sidolux
Sidolux Nettoyant citron Sidolux Nettoyant citron
5902986204159 5902986204159 Sidolux
Sidolux Nettoyant universel toutes Sidolux Nettoyant universel toutes
les surfaces lavables Bouquet de printemps 1 litr

prix: 9,59 zł

PLN
1
3
5000204922608 5000204922608 Pronto
Pronto Pronto Multi Surface Pronto Pronto Multi Surface
Jaśmin 300 ml
54,27zł/l

prix: 16,28 zł

PLN
1
4
5000204922639 5000204922639 Pronto
Pronto Pronto Multi Surface Lime Pronto Pronto Multi Surface Lime
Aerozol 300 ml
54,27zł/l

prix: 16,28 zł

PLN
1
4
5000204922721 5000204922721 Pronto
Pronto Pronto Multi Surface Pronto Pronto Multi Surface
Orginal 300 ml
54,27zł/l

prix: 16,28 zł

PLN
1
3
5902986201226 5902986201226 Sidolux
Sidolux Sidolux uniwersalny płyn Sidolux Sidolux uniwersalny płyn
1 litr

prix: 8,99 zł

PLN
1
3
Sidolux Sidolux uniwersalny płyn
5 5
5 2 Sidolux Sidolux uniwersalny płyn
4019886005173 4019886005173 Sodasan
Sodasan Sodasan éponge en tissu Sodasan Sodasan éponge en tissu
environnemental 2 szt.
4,31zł/szt.

prix: 8,62 zł

PLN
1
2
Sodasan Sodasan éponge en tissu
5 5
5 1 Sodasan Sodasan éponge en tissu
5900657282604 5900657282604 Tytan
Tytan Tytan Płyn do usuwania Tytan Tytan Płyn do usuwania
przypaleń 500 g
20,86zł/kg

prix: 10,43 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-12-15
5902986248207 5902986248207 Sidolux
Sidolux Un fluide de lavage au Sidolux Un fluide de lavage au
savon de Marseille 1 litr

prix: 9,59 zł

PLN
1
4
Sidolux Un fluide de lavage au
5 5
5 3 Sidolux Un fluide de lavage au
5902249018325 5902249018325 Zielko
Zielko Zielko Ekrany Płyn Zielko Zielko Ekrany Płyn
do mycia 200 ml
58,50zł/l

prix: 11,70 zł

PLN
1
11
5902249018226 5902249018226 Zielko
Zielko Zielko Kuchnia Płyn Zielko Zielko Kuchnia Płyn
do czyszczenia 500 ml
23,12zł/l

prix: 11,56 zł

PLN
1
11
5902249011944 5902249011944 Zielko
Zielko Zielko Pasta czyszcząca Zielko Zielko Pasta czyszcząca
carambola 500 g
39,74zł/kg

prix: 19,87 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-05-30
5902249018264 5902249018264 Zielko
Zielko Zielko Płyn do czyszczenia Zielko Zielko Płyn do czyszczenia
lodówki 500 ml
23,98zł/l

prix: 11,99 zł

PLN
1
10
5902249018233 5902249018233 Zielko
Zielko Zielko Płyn do czyszczenia Zielko Zielko Płyn do czyszczenia
łazienki 500 ml
25,98zł/l

prix: 12,99 zł

PLN
1
12
5902249011920 5902249011920 Zielko
Zielko Zielko Płyn do kuchni Zielko Zielko Płyn do kuchni
mango 500 ml
31,78zł/l

prix: 15,89 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-05-30
5902249018257 5902249018257 Zielko
Zielko Zielko Płyn do mycia kabin Zielko Zielko Płyn do mycia kabin
500 ml
24,98zł/l

prix: 12,49 zł

PLN
1
13
5906657521880 5906657521880 Zielko
Zielko Zielko Płyn do mycia Zielko Zielko Płyn do mycia
owoców 500 ml
31,98zł/l

prix: 15,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-07-30
5902249011913 5902249011913 Zielko
Zielko Zielko Płyn do łazienki Zielko Zielko Płyn do łazienki
melonowy 500 ml
31,98zł/l

prix: 15,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-06-30
4019886001007 4019886001007 Sodasan
Sodasan agent de nettoyage Sodasan agent de nettoyage
du vinaigre bio respectueux de l'environnement sur ​​la base 1 litr

prix: 21,68 zł

PLN
1
2
5905052000143 5905052000143 Kamix
Kamix ami cuisine dégraissant Kamix ami cuisine dégraissant
mousse active 500 ml
26,42zł/l

prix: 13,21 zł

PLN
1
2
5905052600596 5905052600596 Kamix
Kamix eau Kamix Elitte parfumée Kamix eau Kamix Elitte parfumée
pour les fers de thé vert 1 litr

prix: 9,25 zł

PLN
1
2
5900273462213 5900273462213 Ajax
Ajax floral fluide fiesta Ajax floral fluide fiesta
inwersalny toutes les surfaces 1l fleur de lilas 1 kg

prix: 8,89 zł

PLN
1
11
Ajax floral fluide fiesta
5 5
5 1 Ajax floral fluide fiesta
5900273472939 5900273472939 Ajax
Ajax fluide universel pour Ajax fluide universel pour
Fiesta - bouquet de printemps nettoyer toutes les surfaces 1 litre Floral 1 litr

prix: 8,89 zł

PLN
1
11
Ajax fluide universel pour
5 5
5 1 Ajax fluide universel pour
5900273472984 5900273472984 Ajax
Ajax fluide universel pour Ajax fluide universel pour
Fiesta - fleurs sauvages nettoyer toutes les surfaces 1 litre Floral 1 litr

prix: 8,89 zł

PLN
1
10
Ajax fluide universel pour
5 5
5 3 Ajax fluide universel pour
5900273472908 5900273472908 Ajax
Ajax fluide universel pour Ajax fluide universel pour
lagon nettoyer toutes les surfaces Floral Fiesta fleurs 1 litr

prix: 8,89 zł

PLN
1
12
4019886001403 4019886001403 Sodasan
Sodasan liquide de nettoyage Sodasan liquide de nettoyage
orange - bio intensément concentré 500 ml
43,00zł/l

prix: 21,50 zł

PLN
1
1
4019886000352 4019886000352 Sodasan
Sodasan nettoyant tout usage Sodasan nettoyant tout usage
sensible 1 litr

prix: 22,12 zł

PLN
1
1
5905052000013 5905052000013 Kamix
Kamix poudre de détartrage Kamix poudre de détartrage
50 g
140,00zł/kg

prix: 7 zł

PLN
1
4
Kamix poudre de détartrage
5 5
5 1 Kamix poudre de détartrage
4019886019002 4019886019002 Sodasan
Sodasan écologique des surfaces Sodasan écologique des surfaces
de verre de liquide de nettoyage bio 500 ml
41,34zł/l

prix: 20,67 zł

PLN
1
1
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5