Products

 
skippierre
8720182870070 8720182870070 Cif
Cif Cif Uniwersalny Spray Cif Cif Uniwersalny Spray
Odkamieniacz 500 ml
23,18zł/l

prix: 11,59 zł

PLN
1
12
5902865002098 5902865002098 Hades
Hades Hades - pâtes pour le soin Hades Hades - pâtes pour le soin
- des pierres tombales 300 ml
51,40zł/l

prix: 15,42 zł

PLN
1
6
5902865002081 5902865002081 Hades
Hades Hades - płynna pasta Hades Hades - płynna pasta
440 ml
29,25zł/l

prix: 12,87 zł

PLN
1
5
5905052601951 5905052601951 Kamix
Kamix Kamix Appliances 2x75g Kamix Kamix Appliances 2x75g
détartrage automatique 150 g
69,33zł/kg

prix: 10,40 zł

PLN
1
3
Kamix Kamix Appliances 2x75g
5 5
5 2 Kamix Kamix Appliances 2x75g
5905052600275 5905052600275 Kamix
Kamix Kamix Środek w płynie Kamix Kamix Środek w płynie
500 ml
35,52zł/l

prix: 17,76 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-04-23
5902643003903 5902643003903 Mill
Mill Mill Płyn do mycia Mill Mill Płyn do mycia
i pielęgnacji 555 ml
16,65zł/l

prix: 9,24 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-10-30
5900657027861 5900657027861 Tytan
Tytan Pierre titane de Tytan Pierre titane de
propres 500g pulvérisation et la rouille - salles de bains

prix: 9,60 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-06-12
5906657521866 5906657521866 Zielko
Zielko Zielko Odkamieniacz Zielko Zielko Odkamieniacz
do ekspresów 500 ml
39,74zł/l

prix: 19,87 zł

PLN
1
12
5905052600558 5905052600558 Kamix
Kamix mesurer liquide détartrage Kamix mesurer liquide détartrage
500 ml
38,84zł/l

prix: 19,42 zł

PLN
1
3
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5