Products

 
skipétage
8718951190221 8718951190221 Ajax
Ajax Ajax Płyn uniwersalny Boost Ajax Ajax Płyn uniwersalny Boost
1 litr

prix: 8,89 zł

PLN
1
7
Ajax Ajax Płyn uniwersalny Boost
5 5
5 1 Ajax Ajax Płyn uniwersalny Boost
8718951190160 8718951190160 Ajax
Ajax Ajax Płyn uniwersalny Boost Ajax Ajax Płyn uniwersalny Boost
Soda 1 litr

prix: 8,89 zł

PLN
1
9
8718951692015 8718951692015 Ajax
Ajax Ajax Uniwersalny płyn Ajax Ajax Uniwersalny płyn
do mycia 1 litr

prix: 7,99 zł

PLN
1
10
8718951788145 8718951788145 Ajax
Ajax Ajax Uplifting Uniwersalny Ajax Ajax Uplifting Uniwersalny
płyn 1 litr

prix: 7,99 zł

PLN
1
1
5902643004450 5902643004450 Ecomill
Ecomill Ecomill Uniwersalny płyn Ecomill Ecomill Uniwersalny płyn
i do mycia 1 litr

prix: 15,26 zł

PLN
1
11
5902986201172 5902986201172 Sidolux
Sidolux Lily nettoyant universel Sidolux Lily nettoyant universel
de la vallée 1 litr

prix: 9,59 zł

PLN
1
3
Sidolux Lily nettoyant universel
4 5
4 1 Sidolux Lily nettoyant universel
4000290939505 4000290939505 Pronto
Pronto Liquide 5in1 pour les Pronto Liquide 5in1 pour les
panneaux 750 ml
14,65zł/l

prix: 10,99 zł

PLN
1
5
Pronto Liquide 5in1 pour les
5 5
5 2 Pronto Liquide 5in1 pour les
5900498000221 5900498000221 Ludwik
Ludwik Ludwik Płyn uniwersalny Ludwik Ludwik Płyn uniwersalny
mydło 1 litr

prix: 8,86 zł

PLN
1
17
date d'expiration
2029-05-18
5902643002142 5902643002142 Mill Clean
Mill Clean MILL CLEAN Koncentrat Mill Clean MILL CLEAN Koncentrat
i do mycia 888 ml
12,75zł/l

prix: 11,32 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2029-04-30
5902643002555 5902643002555 Mill Clean
Mill Clean MILL CLEAN Koncentrat Mill Clean MILL CLEAN Koncentrat
i do mycia 888 ml
12,75zł/l

prix: 11,32 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2028-11-30
5902643004283 5902643004283 Mill clean umyje
Mill clean umyje Mill Clean Mill clean umyje Mill Clean
- umyje podłogi, gres, 1.11 litra
9,35zł/l

prix: 10,38 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-10-30
5902986248269 5902986248269 Sidolux
Sidolux Nettoyant citron Sidolux Nettoyant citron
5902986204159 5902986204159 Sidolux
Sidolux Nettoyant universel toutes Sidolux Nettoyant universel toutes
les surfaces lavables Bouquet de printemps 1 litr

prix: 9,59 zł

PLN
1
3
5902986201226 5902986201226 Sidolux
Sidolux Sidolux uniwersalny płyn Sidolux Sidolux uniwersalny płyn
1 litr

prix: 8,99 zł

PLN
1
3
Sidolux Sidolux uniwersalny płyn
5 5
5 2 Sidolux Sidolux uniwersalny płyn
5902986248207 5902986248207 Sidolux
Sidolux Un fluide de lavage au Sidolux Un fluide de lavage au
savon de Marseille 1 litr

prix: 9,59 zł

PLN
1
4
Sidolux Un fluide de lavage au
5 5
5 3 Sidolux Un fluide de lavage au
5906657522429 5906657522429 Zielko
Zielko Zielko Płyn do mycia Zielko Zielko Płyn do mycia
podłóg 1 litr

prix: 9,82 zł

PLN
1
8
4019886000772 4019886000772 Sodasan
Sodasan bio végétale de savon Sodasan bio végétale de savon
écologique rapport à l'huile de tournesol 1 litr

prix: 24,58 zł

PLN
1
1
5903355070566 5903355070566 York
York norme Mop York spécial York norme Mop York spécial
Rotary - approvisionnement 1 szt.

prix: 21,55 zł

PLN
1
2
York norme Mop York spécial
5 5
5 2 York norme Mop York spécial
5904771003329 5904771003329 Gosia
Gosia vadrouille avec micro Gosia vadrouille avec micro
fibrine 1 szt.

prix: 16,89 zł

PLN
1
6
Gosia vadrouille avec micro
5 5
5 5 Gosia vadrouille avec micro
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5