Products

 
8001480022713 8001480022713 Ace
Ace Ace Lemon Płyn wybielający Ace Ace Lemon Płyn wybielający
1 litr

prix: 10,77 zł

PLN
1
2
Ace Ace Lemon Płyn wybielający
5 5
5 2 Ace Ace Lemon Płyn wybielający
4019555705250 4019555705250 Almawin
Almawin Almawin Żel do toalet ECO Almawin Almawin Żel do toalet ECO
9000100956192 9000100956192 Bref
Bref Bref Puissance Aktiv Bref Bref Puissance Aktiv
Lavender pendentif WC 4 formule Fonction Mega Pack 3 szt.
5,25zł/szt.

prix: 15,76 zł

PLN
1
2
Bref Bref Puissance Aktiv
5 5
5 1 Bref Bref Puissance Aktiv
5900627061543 5900627061543 Cillit
Cillit Cillit Bang Higiena Cillit Cillit Bang Higiena
i Połysk 750 ml
17,59zł/l

prix: 13,19 zł

PLN
1
2
8718114630205 8718114630205 Domestos
Domestos Domestos Przedłużona Domestos Domestos Przedłużona
Moc Citrus 1 litr

prix: 9,60 zł

PLN
1
31
Domestos Domestos Przedłużona
5 5
5 2 Domestos Domestos Przedłużona
8718114630106 8718114630106 Domestos
Domestos Domestos Przedłużona Domestos Domestos Przedłużona
Moc Pine Fresh 1 litr

prix: 9,69 zł

PLN
1
1
Domestos Domestos Przedłużona
5 5
5 2 Domestos Domestos Przedłużona
5000204255393 5000204255393
Ecover Płyn do czyszczenia toalet Ecover Płyn do czyszczenia toalet
750 ml
15,99zł/l

prix: 11,99 zł

PLN
1
1
5900931044829 5900931044829 Kret
Kret Kret Antykamień Multi Action Kret Kret Antykamień Multi Action
Żel 750 g
10,65zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
3
5900931044843 5900931044843 Kret
Kret Kret Antykamień Power Żel Kret Kret Antykamień Power Żel
750 g
10,65zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
6
5900931043709 5900931043709 Kret
Kret Kret Biel Higiena Active Kret Kret Biel Higiena Active
Fresh 750 g
9,48zł/kg

prix: 7,11 zł

PLN
1
2
5900931043686 5900931043686 Kret
Kret Kret Biel Higiena Classic Kret Kret Biel Higiena Classic
Fresh Żel 750 g
9,48zł/kg

prix: 7,11 zł

PLN
1
5
5900657212205 5900657212205 Tytan
Tytan Liquide de nettoyage hyper Tytan Liquide de nettoyage hyper
polyvalent 500 g
22,88zł/kg

prix: 11,44 zł

PLN
1
3
Tytan Liquide de nettoyage hyper
5 5
5 1 Tytan Liquide de nettoyage hyper
5902643002531 5902643002531 Mill Clean
Mill Clean MILL CLEAN Balsam Mill Clean MILL CLEAN Balsam
czyszczący 555 ml
27,23zł/l

prix: 15,11 zł

PLN
1
13
date d'expiration
2028-11-30
5902643004511 5902643004511 Mill
Mill MILL Płyn czyszczący Mill MILL Płyn czyszczący
i do mycia 500 ml
22,76zł/l

prix: 11,38 zł

PLN
1
9
5900657028059 5900657028059 Tytan
Tytan Titanium Bleu toilettes Tytan Titanium Bleu toilettes
dépôts Cleaner bactéricide nettoyant WC Supprime les 700 g
12,53zł/kg

prix: 8,77 zł

PLN
1
3
Tytan Titanium Bleu toilettes
5 5
5 1 Tytan Titanium Bleu toilettes
5900657265201 5900657265201 Tytan
Tytan Titanium Violet germicide Tytan Titanium Violet germicide
Supprime les dépôts Cleaner nettoyant pour toilettes toilettes 700 g
11,74zł/kg

prix: 8,22 zł

PLN
1
2
5900657281201 5900657281201 Tytan
Tytan Titanium toilettes Cleaner Tytan Titanium toilettes Cleaner
les dépôts Jaune bactéricide toilettes nettoyant élimine 700 g
11,87zł/kg

prix: 8,31 zł

PLN
1
5
8717644186077 8717644186077 Domestos
Domestos Zéro pierre verte Domestos Zéro pierre verte
750 ml
16,77zł/l

prix: 12,58 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2027-11-30
4019886020701 4019886020701 Sodasan
Sodasan gel écologique pour Sodasan gel écologique pour
nettoyer les toilettes bio 750 ml
26,31zł/l

prix: 19,73 zł

PLN
1
1
5900657217927 5900657217927 Tytan
Tytan liquide bactéricide pour la Tytan liquide bactéricide pour la
toilette 700g vert 700 g
11,74zł/kg

prix: 8,22 zł

PLN
1
2
4019886019569 4019886019569 Sodasan
Sodasan nettoyage des cabines de Sodasan nettoyage des cabines de
douche et salle de bains fluide pulvérisation 500 ml
41,24zł/l

prix: 20,62 zł

PLN
1
2
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5