Pronto Bezpieczny dla wszystkich wykończonych, zabezpieczonych powierzchni. Działa na: Większości twardych powierzchni: laminacie, plastiku, zabezpieczonym granicie, zabezpieczonym marmurze, zabezpieczonym kwarcu, chromie, stali nierdzewnej, szkle, lustrach, zabezpieczonym drewnie, laminacie drewnopodobnym, urządzeniach elektronicznych i wielu innych. Nie stosować na niezabezpieczonym drewnie, marmurze ani granicie. Nie używać łącznie z innymi domowymi środkami czyszczącymi. W przypadku czyszczenia sprzętu elektronicznego, spryskać produkt bezpośrednio na ściereczkę i postępować zgodnie z zaleceniami producenta urządzenia. Przed użyciem na nieznanej powierzchni przetestować w mało widocznym miejscu. Uwaga: Przed czyszczeniem odłączyć urządzenia elektryczne od zasilania. Usuwa: Kurz i zabrudzenia, odciski palców, smugi i zacieki. różne powierzchnie Kamień Stal Drewno Szkło Elektronika I inne!
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

pojemność

cena za litr

54,27 zł / l

kraj

Pays d'origine

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5000204922639

5000204922639

prix: 16,28 zł

16.28 PLN NewCondition
<5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, Methylisothiazolinone
Bezpieczny dla wszystkich wykończonych, zabezpieczonych powierzchni. Działa na: Większości twardych powierzchni: laminacie, plastiku, zabezpieczonym granicie, zabezpieczonym marmurze, zabezpieczonym kwarcu, chromie, stali nierdzewnej, szkle, lustrach, zabezpieczonym drewnie, laminacie drewnopodobnym, urządzeniach elektronicznych i wielu innych. Nie stosować na niezabezpieczonym drewnie, marmurze ani granicie. Nie używać łącznie z innymi domowymi środkami czyszczącymi. W przypadku czyszczenia sprzętu elektronicznego, spryskać produkt bezpośrednio na ściereczkę i postępować zgodnie z zaleceniami producenta urządzenia. Przed użyciem na nieznanej powierzchni przetestować w mało widocznym miejscu. Uwaga: Przed czyszczeniem odłączyć urządzenia elektryczne od zasilania. Usuwa: Kurz i zabrudzenia, odciski palców, smugi i zacieki. różne powierzchnie Kamień Stal Drewno Szkło Elektronika I inne!
Caractéristiques:usuwa kurz i czyści 100+ powierzchni
Avertissement de sécurité:Pronto Multi Easy Clean do różnych powierzchni w aerozolu - Lime. Zawiera: 2-metyl-2H-izotiazol-3-on. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Może powodować reakcje alergiczne skóry. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chroń przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Zawartość/pojemnik usuwać do miejsc przeznaczonych do składowania i utylizacji odpadów zgodnie z lokalnymi przepisami. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekształcać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Stosować rękawice ochronne. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. 2 % masowych zawartości jest łatwopalne.
marque:Pronto
Nom du produit réglementé par la loi:Pronto? Everyday Clean Multi-Surface do różnych powierzchni w aerozolu - Lime
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Sposób użycia: 1. Nie odkręcaj nakrętki 2. Dobrze wstrząśnij 3. Spryskaj, trzymając puszkę lekko pod kątem 4. Wytrzyj. Aby uzyskać najlepsze efekty, dobrze wstrząśnij, trzymaj puszkę lekko pod kątem i spryskaj ściereczkę lub powierzchnię z odległości 15-20 cm.
Type d'emballage:Aerozol
Pays d'origine:Produkt UE
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Ludwik Ludwik lait de nettoyage Ludwik Ludwik lait de nettoyage
pour l'acier inoxydable et de chrome 300 g
36,07zł/kg

prix: 10,82 zł

PLN
1
3
Pronto Pronto Multi Surface Pronto Pronto Multi Surface
Orginal 300 ml
54,27zł/l

prix: 16,28 zł

PLN
1
3
Pronto Pronto Multi Surface Pronto Pronto Multi Surface
Jaśmin 300 ml
54,27zł/l

prix: 16,28 zł

PLN
1
4
Mill Mill Płyn do czyszczenia Mill Mill Płyn do czyszczenia
pralek 300 ml
34,37zł/l

prix: 10,31 zł

PLN
1
3
Ajax fluide universel pour Ajax fluide universel pour
Fiesta - bouquet de printemps nettoyer toutes les surfaces 1 litre Floral 1 litr

prix: 8,89 zł

PLN
1
11
Ajax fluide universel pour Ajax fluide universel pour
Fiesta - fleurs sauvages nettoyer toutes les surfaces 1 litre Floral 1 litr

prix: 8,89 zł

PLN
1
10
Kamix poudre de détartrage Kamix poudre de détartrage
50 g
140,00zł/kg

prix: 7 zł

PLN
1
4
Ajax fluide universel pour Ajax fluide universel pour
lagon nettoyer toutes les surfaces Floral Fiesta fleurs 1 litr

prix: 8,89 zł

PLN
1
12
Pronto Liquide 5in1 pour les Pronto Liquide 5in1 pour les
panneaux 750 ml
14,65zł/l

prix: 10,99 zł

PLN
1
5
Pronto Pronto Wood Classic Aerozol Pronto Pronto Wood Classic Aerozol
300 ml
54,27zł/l

prix: 16,28 zł

PLN
1
11
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5