Knorr Accueil goûte la soupe de betteraves

Knorr Sposób na urozmaiconą dietę Produkt wegetariański.
Knorr Accueil goûte la soupe de betteravesKnorr Accueil goûte la soupe de betteraves
masa netto

masa netto

53 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

84,91 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8718114711188

8718114711188

prix: 4,50 zł

4.50 PLN 2027-01-30 NewCondition
cukier, maltodekstryna, sok z czerwonego buraka w proszku (10,3 %), sól jodowana, kwas: kwas cytrynowy, aromaty, mineralna sól potasowa, regulator kwasowości: octany sodu, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa, tłuszcz palmowy, sól, LAKTOZA, przyprawy (ziele angielskie, pieprz), zioła (majeranek, liść laurowy)
Wartości odżywcze (%)100 ml
Energia104 kJ/25 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
Węglowodany5,8 g
w tym cukry4,6 g
Błonnik<0,5 g
Białko<0,5 g
Sól0,68 g
* % referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
**1 porcja = 250 ml. Opakowanie wystarcza do przygotowania 3 porcji zupy.

Jęczmień : Może zawierać
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Owies : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Sposób na urozmaiconą dietę Produkt wegetariański.
Caractéristiques:- Zupa Barszcz czerwony Knorr Ulubione smaki to szybkie w przygotowaniu danie, które zachwyci smakiem Ciebie i Twoich gości, - Ta pyszna zupa to smak tradycyjnego, domowego barszczu czerwonego, - Barszcz czerwony Knorr będzie jeszcze smaczniejszy, jeśli podasz go z uszkami lub krokietami, - Tego barszczu nie musisz nawet gotować – wystarczy wsypać zawartość torebki do 750 ml wody, wymieszać i zupa w proszku gotowa, - Ta zupa błyskawiczna to produkt bez glutaminianu sodu, barwników ani konserwantów, - Wypróbuj również inne zupy Knorr takie jak zupa grzybowa, żurek czy zupa z kurek, które poprawią Ci humor i rozgrzeją Cię w chłodniejsze dni
marque:Knorr
Nom du produit réglementé par la loi:Barszcz czerwony.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Sposób przygotowania: 1) Zawartość torebki wsyp do 750 ml gorącej wody. 2) Dokładnie wymieszaj. Nie gotuj. Porcję zupy możesz podawać z uszkami lub krokietami.
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:Unilever Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 134 02-305 Warszawa Infolinia: 801 109 387 całkowity koszt połączenia: 1 impuls wg taryfy operatora
Adresse de retour:Unilever Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 134 02-305 Warszawa Infolinia: 801 109 387 całkowity koszt połączenia: 1 impuls wg taryfy operatora
Winiary Winiary Danie Puree Winiary Winiary Danie Puree
ziemniaczane 53 g
109,43zł/kg

prix: 5,80 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-02-28
Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
soupe de betteraves 14 g
130,71zł/kg

prix: 1,83 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-01-31
Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
soupe avec des croûtons 17 g
108,24zł/kg

prix: 1,84 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-30
Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
soupe de pois avec des croûtons 21 g
90,48zł/kg

prix: 1,90 zł

PLN
1
55
date d'expiration 2027-02-28
Knorr une tasse de soupe de pâtes Knorr une tasse de soupe de pâtes
de tomates en poudre 19 g
100,00zł/kg

prix: 1,90 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-05-30
Vifon soupe instantanée poulet en Vifon soupe instantanée poulet en
poudre d'or doux 70 g
34,71zł/kg

prix: 2,43 zł

PLN
1
28
date d'expiration 2027-08-30
Knorr soupe au fromage nudle Knorr soupe au fromage nudle
poudre aux herbes 61 g
49,02zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2027-05-30
Knorr Accueil goûte la sauce Knorr Accueil goûte la sauce
Knorr rôti lumineux 25 g
184,80zł/kg

prix: 4,62 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2027-05-30
Knorr Tasse de fromage Knorr chaud Knorr Tasse de fromage Knorr chaud
et croûtons 22 g
86,36zł/kg

prix: 1,90 zł

PLN
1
21
date d'expiration 2027-05-30
Knorr Knorr Gorący Kubek zupa Knorr Knorr Gorący Kubek zupa
12 g
158,33zł/kg

prix: 1,90 zł

PLN
1
28
date d'expiration 2027-05-30
Knorr Hot Mug Knorr poudre de Knorr Hot Mug Knorr poudre de
soupe soupe de concombre avec des croûtons 13 g
146,15zł/kg

prix: 1,90 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2027-06-30
Knorr Tasse Knorr Hot Mushroom Knorr Tasse Knorr Hot Mushroom
soup with croutons 15 g
122,00zł/kg

prix: 1,83 zł

PLN
1
36
date d'expiration 2026-12-30
Knorr Knorr Sos sałatkowy Knorr Knorr Sos sałatkowy
date d'expiration 2027-10-30
Knorr Knorr Rosół wołowy Knorr Knorr Rosół wołowy
date d'expiration 2027-09-30
Knorr Knorr Danie Puree Boczek Knorr Knorr Danie Puree Boczek
z cebulką 51 g
103,33zł/kg

prix: 5,27 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5