Tasse Knorr Hot Mushroom soup with croutons

Knorr
55
Produkt zgodny z zamówieniem.Tasse Knorr Hot Mushroom soup with croutons
56Tasse Knorr Hot Mushroom soup with croutons
Knorr Gorący Kubek zupa pieczarkowa z grzankami to smaczna, sycąca i niewymagająca więcej niż 2 minut przygotowania przekąska bez konserwantów, skomponowana ze starannie dobranych składników wysokiej jakości Zupa pieczarkowa to połączenie unikalnego smaku pieczarek, kremowej konsystencji zupy i grzanek z mąki pszennej, doprawione aromatyczną nutą pietruszki, kurkumy i pieprzu. W składzie nie znajdziesz za to konserwantów. Ten szybki, a jednocześnie pożywny i sycący posiłek zaspokoi głód nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Ta idealna na szybką przekąskę zupa błyskawiczna jest nie tylko smaczna, ale i szybka oraz prosta w przygotowaniu. Zupa pieczarkowa świetnie sprawdzi się w podróży, w pracy, na uczelni czy podczas zabieganego dnia w domu. Krótko mówiąc: na jej bogaty smak możesz liczyć zawsze wtedy, gdy się spieszysz i doskwiera Ci głód, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jej przygotowanie zajmuje jedynie 2 minuty. Wystarczy wsypać zawartość torebki do kubka, zalać ją wrzątkiem, wymieszać i odczekać. W taki sposób w mgnieniu oka możesz cieszyć się smakiem bogato przyprawionej, aromatycznej zupy pieczarkowej, która zaspokoi pierwszy głód i odpowiednio Cię rozgrzeje. Jeśli zupa pieczarkowa zadowoliła Twoje kubki (nie tylko smakowe), koniecznie skosztuj także innych zup Knorr Gorący Kubek. Może do gustu przypadnie Ci zupa kurkowa z makaronem, zupa serowa z grzankami albo zupa gulaszowa z makaronem? Smacznego!
Tasse Knorr Hot Mushroom soup with croutonsTasse Knorr Hot Mushroom soup with croutons
masa netto

masa netto

15 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-12-30

pojemność

cena za kilogram

122,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8712100868214

8712100868214

prix: 1,83 zł

1.83 PLN 2026-12-30 NewCondition
skrobia, tłuszcz palmowy, grzanki (12 %) [pieczywo (mąka PSZENNA, sól, drożdże, olej rzepakowy], tłuszcz palmowy, przeciwutleniacze: wyciągi z rozmarynu], sól jodowana, maltodekstryna, ekstrakt drożdżowy, syrop glukozowy, koncentrat soku pieczarek (4,2 %), aromaty, cebula (2,4 %), białka MLEKA, cukier, sól, mineralna sól potasowa, pieprz, kurkuma, syrop karmelowy, natka pietruszki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza przyrządzonej zupy: 100 ml
Energia136 kJ
Energia33 kcal
Tłuszcz1,6 g
w tym kwasy nasycone0,9 g
Węglowodany3,9 g
w tym cukry<0,5 g
Błonnik<0,5 g
Białko0,6 g
Sól0,87 g
*referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)
**Opakowanie pozwala na przygotowanie 1 porcji - 200 ml.

Jęczmień : Może zawierać
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Owies : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Knorr Gorący Kubek zupa pieczarkowa z grzankami to smaczna, sycąca i niewymagająca więcej niż 2 minut przygotowania przekąska bez konserwantów, skomponowana ze starannie dobranych składników wysokiej jakości Zupa pieczarkowa to połączenie unikalnego smaku pieczarek, kremowej konsystencji zupy i grzanek z mąki pszennej, doprawione aromatyczną nutą pietruszki, kurkumy i pieprzu. W składzie nie znajdziesz za to konserwantów. Ten szybki, a jednocześnie pożywny i sycący posiłek zaspokoi głód nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Ta idealna na szybką przekąskę zupa błyskawiczna jest nie tylko smaczna, ale i szybka oraz prosta w przygotowaniu. Zupa pieczarkowa świetnie sprawdzi się w podróży, w pracy, na uczelni czy podczas zabieganego dnia w domu. Krótko mówiąc: na jej bogaty smak możesz liczyć zawsze wtedy, gdy się spieszysz i doskwiera Ci głód, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jej przygotowanie zajmuje jedynie 2 minuty. Wystarczy wsypać zawartość torebki do kubka, zalać ją wrzątkiem, wymieszać i odczekać. W taki sposób w mgnieniu oka możesz cieszyć się smakiem bogato przyprawionej, aromatycznej zupy pieczarkowej, która zaspokoi pierwszy głód i odpowiednio Cię rozgrzeje. Jeśli zupa pieczarkowa zadowoliła Twoje kubki (nie tylko smakowe), koniecznie skosztuj także innych zup Knorr Gorący Kubek. Może do gustu przypadnie Ci zupa kurkowa z makaronem, zupa serowa z grzankami albo zupa gulaszowa z makaronem? Smacznego!
Caractéristiques:- Zupa pieczarkowa z grzankami Knorr Gorący Kubek bez konserwantów to idealna, rozgrzewająca przekąska dla zabieganych, którą możesz łatwo i szybko przygotować, - Zupa ma bogaty smak i aromat, który wzmacniają najbardziej znane i lubiane przyprawy, takie jak pietruszka i pieprz, - Wystarczy wsypać zawartość torebki do kubka, zalać wrzącą wodą, odczekać, wymieszać i zupa gotowa, - To pyszna zupa błyskawiczna, którą przygotujesz w 2 minuty, - Ta pełna smaku zupa pieczarkowa nie zawiera konserwantów, - Gorący Kubek to obietnica smacznego posiłku w pracy, na uczelni, w szkole czy podczas zabieganego dnia w domu – nieważne, jak bardzo się spieszysz, zasługujesz na rozgrzewającą, pyszną przekąskę
marque:Knorr
Nom du produit réglementé par la loi:Pieczarkowa z grzankami.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:1) Zawartość torebki wsyp do kubka. 2) Zalej 200 ml wrzącej wody i wymieszaj.
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Grażyna , 2022-10-21 20:09:56Produkt zgodny z zamówieniem.



Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
soupe de betteraves 14 g
130,71zł/kg

prix: 1,83 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-01-31
Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
soupe avec des croûtons 17 g
108,24zł/kg

prix: 1,84 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-30
Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
soupe de pois avec des croûtons 21 g
90,48zł/kg

prix: 1,90 zł

PLN
1
55
date d'expiration 2027-02-28
Knorr une tasse de soupe de pâtes Knorr une tasse de soupe de pâtes
de tomates en poudre 19 g
100,00zł/kg

prix: 1,90 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-05-30
Vifon soupe instantanée poulet en Vifon soupe instantanée poulet en
poudre d'or doux 70 g
34,71zł/kg

prix: 2,43 zł

PLN
1
28
date d'expiration 2027-08-30
Knorr soupe au fromage nudle Knorr soupe au fromage nudle
poudre aux herbes 61 g
49,02zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2027-05-30
Winiary sauce idée en poudre pour Winiary sauce idée en poudre pour
g ... poulet en sauce à la crème - une herbe , 30 30 g
148,67zł/kg

prix: 4,46 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2027-05-30
Knorr Knorr Accueil goûte la Knorr Knorr Accueil goûte la
soupe de betteraves 53 g
84,91zł/kg

prix: 4,50 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2027-01-30
Knorr Accueil goûte la sauce Knorr Accueil goûte la sauce
Knorr rôti lumineux 25 g
184,80zł/kg

prix: 4,62 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2027-05-30
Knorr Tasse de fromage Knorr chaud Knorr Tasse de fromage Knorr chaud
et croûtons 22 g
86,36zł/kg

prix: 1,90 zł

PLN
1
21
date d'expiration 2027-05-30
Knorr Knorr Gorący Kubek zupa Knorr Knorr Gorący Kubek zupa
12 g
158,33zł/kg

prix: 1,90 zł

PLN
1
28
date d'expiration 2027-05-30
Knorr Hot Mug Knorr poudre de Knorr Hot Mug Knorr poudre de
soupe soupe de concombre avec des croûtons 13 g
146,15zł/kg

prix: 1,90 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2027-06-30
Knorr Knorr Sos sałatkowy Knorr Knorr Sos sałatkowy
date d'expiration 2027-10-30
Knorr Knorr Rosół wołowy Knorr Knorr Rosół wołowy
date d'expiration 2027-09-30
Knorr Knorr Danie Puree Boczek Knorr Knorr Danie Puree Boczek
z cebulką 51 g
103,33zł/kg

prix: 5,27 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5