Knorr jest bardzo popularną na rynku polskim marką, oferującą między innymi zupki i dania w proszku. Kupisz u nas także wiele innych produktów, jak na przykład przyprawy uniwersalne i kostki bulionowe. Knorr podsuwa konsumentom liczne pomysły na szybki obiad czy przekąskę. Zamów w naszym sklepie internetowym na dowolny adres a Polsce, a także do Unii Europejskiej. Na dostawę w Polsce możesz czekać nawet jedynie 24 godziny, a za granicę - około 2-3 dni. Na terenie Polski - bezpłatna dostawa przy zakupach za kwotę 200 zł.

 
skip
8710522946916 8710522946916 Knorr
PRIX RÉDUIT -10%
Knorr Knorr Fix Spaghetti Napoli Knorr Knorr Fix Spaghetti Napoli
45 g
83,56zł/kg

prix: 3,76 zł

PLN
1
14
Knorr Knorr Fix Spaghetti Napoli
5 5
5 1 Knorr Knorr Fix Spaghetti Napoli
date d'expiration 2026-11-30
8712100867866 8712100867866 Knorr
Knorr Hot Mug Knorr poudre de Knorr Hot Mug Knorr poudre de
soupe soupe de concombre avec des croûtons 13 g
146,15zł/kg

prix: 1,90 zł

PLN
1
22
Knorr Hot Mug Knorr poudre de
5 5
5 11 Knorr Hot Mug Knorr poudre de
date d'expiration 2027-06-30
8718114711188 8718114711188 Knorr
Knorr Knorr Accueil goûte la Knorr Knorr Accueil goûte la
soupe de betteraves 53 g
84,91zł/kg

prix: 4,50 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2027-01-30
8712423024571 8712423024571 Knorr
Knorr Knorr Danie Puree Boczek Knorr Knorr Danie Puree Boczek
z cebulką 51 g
103,33zł/kg

prix: 5,27 zł

PLN
1
1
Knorr Knorr Danie Puree Boczek
5 5
5 2 Knorr Knorr Danie Puree Boczek
date d'expiration 2027-06-30
8712423024571 8712423024571 Knorr
Knorr Knorr Danie Puree Boczek Knorr Knorr Danie Puree Boczek
z cebulką 51 g
105,49zł/kg

prix: 5,38 zł

PLN
1
4
Knorr Knorr Danie Puree Boczek
5 5
5 2 Knorr Knorr Danie Puree Boczek
date d'expiration 2027-08-30
8710522996485 8710522996485 Knorr
Knorr Knorr Fix Do potraw Knorr Knorr Fix Do potraw
chińskich 37 g
112,97zł/kg

prix: 4,18 zł

PLN
1
22
Knorr Knorr Fix Do potraw
5 5
5 1 Knorr Knorr Fix Do potraw
date d'expiration 2027-10-30
8710522989043 8710522989043 Knorr
Knorr Knorr Fix Spaghetti 4 sery Knorr Knorr Fix Spaghetti 4 sery
39 g
107,18zł/kg

prix: 4,18 zł

PLN
1
17
Knorr Knorr Fix Spaghetti 4 sery
5 5
5 1 Knorr Knorr Fix Spaghetti 4 sery
date d'expiration 2027-10-30
8710522991954 8710522991954 Knorr
Knorr Knorr Fix Spaghetti Knorr Knorr Fix Spaghetti
Carbonara 38 g
110,00zł/kg

prix: 4,18 zł

PLN
1
4
Knorr Knorr Fix Spaghetti
5 5
5 1 Knorr Knorr Fix Spaghetti
date d'expiration 2026-12-30
8710522991015 8710522991015 Knorr
Knorr Knorr Fix Spaghetti Knorr Knorr Fix Spaghetti
bolognese 41 g
102,44zł/kg

prix: 4,20 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2027-07-30
8712100867620 8712100867620 Knorr
Knorr Knorr Gorący Kubek zupa Knorr Knorr Gorący Kubek zupa
12 g
158,33zł/kg

prix: 1,90 zł

PLN
1
28
Knorr Knorr Gorący Kubek zupa
5 5
5 9 Knorr Knorr Gorący Kubek zupa
date d'expiration 2027-05-30
8714100666630 8714100666630 Knorr
Knorr Knorr Nudle Pieczony kurczak Knorr Knorr Nudle Pieczony kurczak
61 g
49,02zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
20
Knorr Knorr Nudle Pieczony kurczak
5 5
5 2 Knorr Knorr Nudle Pieczony kurczak
date d'expiration 2027-03-30
8714100666920 8714100666920 Knorr
Knorr Knorr Nudle pomidorowe Knorr Knorr Nudle pomidorowe
pikantne 63 g
47,46zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-01-30
8714100666920 8714100666920 Knorr
Knorr Knorr Nudle pomidorowe Knorr Knorr Nudle pomidorowe
pikantne 63 g
48,41zł/kg

prix: 3,05 zł

PLN
1
21
date d'expiration
2027-02-28
8714100666883 8714100666883 Knorr
Knorr Knorr Nudle pomidorowe Knorr Knorr Nudle pomidorowe
łagodne 65 g
46,00zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
26
date d'expiration
2027-01-30
8712100868214 8712100868214 Knorr
Knorr Tasse Knorr Hot Mushroom Knorr Tasse Knorr Hot Mushroom
soup with croutons 15 g
122,00zł/kg

prix: 1,83 zł

PLN
1
36
Knorr Tasse Knorr Hot Mushroom
5 5
5 6 Knorr Tasse Knorr Hot Mushroom
date d'expiration 2026-12-30
8712100868306 8712100868306 Knorr
Knorr Tasse de fromage Knorr chaud Knorr Tasse de fromage Knorr chaud
et croûtons 22 g
86,36zł/kg

prix: 1,90 zł

PLN
1
21
Knorr Tasse de fromage Knorr chaud
4 5
4.5 7 Knorr Tasse de fromage Knorr chaud
date d'expiration 2027-05-30
8714100666838 8714100666838 Knorr
Knorr soupe au fromage nudle Knorr soupe au fromage nudle
poudre aux herbes 61 g
49,02zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
22
Knorr soupe au fromage nudle
4 5
4.5 4 Knorr soupe au fromage nudle
date d'expiration 2027-05-30
8712100867118 8712100867118 Knorr
Knorr une tasse de soupe de pâtes Knorr une tasse de soupe de pâtes
de tomates en poudre 19 g
100,00zł/kg

prix: 1,90 zł

PLN
1
10
Knorr une tasse de soupe de pâtes
4 5
4 10 Knorr une tasse de soupe de pâtes
date d'expiration 2027-05-30
8712100866937 8712100866937 Knorr
Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
soupe avec des croûtons 17 g
108,24zł/kg

prix: 1,84 zł

PLN
1
2
Knorr une tasse de soupe en poudre
4 5
4.5 8 Knorr une tasse de soupe en poudre
date d'expiration 2027-06-30
8712100866937 8712100866937 Knorr
Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
soupe avec des croûtons 17 g
110,59zł/kg

prix: 1,88 zł

PLN
1
36
Knorr une tasse de soupe en poudre
4 5
4.5 8 Knorr une tasse de soupe en poudre
date d'expiration 2027-08-30
8712100868689 8712100868689 Knorr
Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
soupe de betteraves 14 g
130,71zł/kg

prix: 1,83 zł

PLN
1
11
Knorr une tasse de soupe en poudre
5 5
5 10 Knorr une tasse de soupe en poudre
date d'expiration 2027-01-31
8712100867316 8712100867316 Knorr
Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
soupe de pois avec des croûtons 21 g
90,48zł/kg

prix: 1,90 zł

PLN
1
55
Knorr une tasse de soupe en poudre
5 5
5 9 Knorr une tasse de soupe en poudre
date d'expiration 2027-02-28
 
5900300543663 5900300543663 Knorr
Knorr Accueil goûte la sauce Knorr Accueil goûte la sauce
Knorr rôti lumineux 25 g
184,80zł/kg

prix: 4,62 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2027-05-30
8711200354344 8711200354344 Knorr
Knorr Knorr Rosół wołowy Knorr Knorr Rosół wołowy
Knorr Knorr Rosół wołowy
5 5
5 2 Knorr Knorr Rosół wołowy
date d'expiration 2027-09-30
8711200355020 8711200355020 Knorr
Knorr Knorr Rosół z kury Knorr Knorr Rosół z kury
date d'expiration
2027-08-30
8714100855270 8714100855270 Knorr
Knorr Knorr Sos sałatkowy Knorr Knorr Sos sałatkowy
czosnkowy 8 g
235,00zł/kg

prix: 1,88 zł

PLN
1
30
Knorr Knorr Sos sałatkowy
5 5
5 1 Knorr Knorr Sos sałatkowy
date d'expiration 2027-01-30
8714100855287 8714100855287 Knorr
Knorr Knorr Sos sałatkowy Knorr Knorr Sos sałatkowy
Knorr Knorr Sos sałatkowy
5 5
5 1 Knorr Knorr Sos sałatkowy
date d'expiration 2027-10-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5