Knorr
51
Knorr Czosnkowy Sos sałatkowy to idealny dodatek do sałatek, który dostarczy Twojemu podniebieniu niezapomnianych doznań smakowych. Ten doskonały dressing do sałatek sprawi, że Twoje sałatki i surówki będą wyjątkowo smaczne i aromatyczne. Sos czosnkowy pozwoli Ci stworzyć doskonałe połączenie z ulubionymi składnikami sałatek. Jego intensywny smak w zestawieniu z wyśmienitymi ziołami z rolnictwa zrównoważonego sprawia, że sos ten doskonale pasuje do wielu rodzajów sałatek (także wegetariańskich). Możesz go wykorzystać do gotowanych ziemniaków z boczkiem lub po prostu wymieszać z ulubionymi świeżymi warzywami. Wystarczy dobrze wymieszać zawartość torebki z 3 łyżkami wody oraz 1 łyżką majonezu. Mieszankę należy następnie dodać do sałatki lub surówki 15 minut przed jej podaniem. To łatwy i szybki sposób na podkręcenie smaku i nadanie wyrazistości naszej warzywnej kompozycji. Co ważne, sos sałatkowy Knorr to produkt bez konserwantów, barwników i glutaminianu sodu, więc stanowi lepszy wybór w Twojej kuchni. W skład sosu wchodzą naturalne składniki, które starannie dobrano w celu uzyskania najlepszego smaku i aromatu, a dodatkowo są one uprawiane w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Dzięki temu wybierając produkty Knorr, przyczyniasz się do minimalizowania negatywnego wpływu na środowisko i wspierasz ochronę zasobów naturalnych. Wypróbuj także inne sosy sałatkowe Knorr – może do gustu przypadnie Ci sos grecki? A może masz ochotę na kulinarną wyprawę do słonecznej Italii i sos włoski? Spróbuj różnych smaków i odkryj nowe możliwości w kuchni dzięki sosom sałatkowym Knorr.
masa netto

masa netto

8 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

235,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8714100855270

8714100855270

prix: 1,88 zł

1.88 PLN 2027-01-30 NewCondition
cukier, skrobia, sól jodowana, aromaty, mielona GORCZYCA (7,5 %), cebula (7,5 %), błonnik cytrusowy, maltodekstryna, olej kukurydziany, natka pietruszki (2,5 %), sok z cytryny, sól, korzeń lubczyku (1,4 %), regulator kwasowości: octany sodu, kwas: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)100 ml
Energia1193 kJ/289 kcal
Tłuszcz27 g
w tym kwasy nasycone2,2 g
Węglowodany9,9 g
w tym cukry5,5 g
Błonnik0,8 g
Białko0,6 g
Sól1,5 g
*% referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
**1 porcja to ok. 30 ml. Opakowanie pozwala na przygotowanie 3 porcji sosu.

Jęczmień : Może zawierać
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Owies : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Knorr Czosnkowy Sos sałatkowy to idealny dodatek do sałatek, który dostarczy Twojemu podniebieniu niezapomnianych doznań smakowych. Ten doskonały dressing do sałatek sprawi, że Twoje sałatki i surówki będą wyjątkowo smaczne i aromatyczne. Sos czosnkowy pozwoli Ci stworzyć doskonałe połączenie z ulubionymi składnikami sałatek. Jego intensywny smak w zestawieniu z wyśmienitymi ziołami z rolnictwa zrównoważonego sprawia, że sos ten doskonale pasuje do wielu rodzajów sałatek (także wegetariańskich). Możesz go wykorzystać do gotowanych ziemniaków z boczkiem lub po prostu wymieszać z ulubionymi świeżymi warzywami. Wystarczy dobrze wymieszać zawartość torebki z 3 łyżkami wody oraz 1 łyżką majonezu. Mieszankę należy następnie dodać do sałatki lub surówki 15 minut przed jej podaniem. To łatwy i szybki sposób na podkręcenie smaku i nadanie wyrazistości naszej warzywnej kompozycji. Co ważne, sos sałatkowy Knorr to produkt bez konserwantów, barwników i glutaminianu sodu, więc stanowi lepszy wybór w Twojej kuchni. W skład sosu wchodzą naturalne składniki, które starannie dobrano w celu uzyskania najlepszego smaku i aromatu, a dodatkowo są one uprawiane w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Dzięki temu wybierając produkty Knorr, przyczyniasz się do minimalizowania negatywnego wpływu na środowisko i wspierasz ochronę zasobów naturalnych. Wypróbuj także inne sosy sałatkowe Knorr – może do gustu przypadnie Ci sos grecki? A może masz ochotę na kulinarną wyprawę do słonecznej Italii i sos włoski? Spróbuj różnych smaków i odkryj nowe możliwości w kuchni dzięki sosom sałatkowym Knorr.
Caractéristiques:- Knorr Czosnkowy Sos sałatkowy bez konserwantów to wyjątkowa kompozycja stworzona z wysokiej jakości suszonych warzyw, ziół i przypraw, która idealnie podkreśli smak surówek i sałatek, - Czosnkowy dressing do sałatki Knorr zawiera najbardziej znane i lubiane przyprawy, takie jak natka pietruszki, lubczyk czy gorczyca, - Idealne dopełnienie surówek i sałatek: ten sos do sałatki idealnie sprawdzi się jako sos do gotowanych ziemniaków z boczkiem, ogórkiem kiszonym i szczypiorkiem, - Ten dressing do sałatek nie zawiera konserwantów, barwników ani glutaminianu sodu, dzięki czemu będzie zdrowszym wyborem w Twojej kuchni, - Prosty i szybki: aby przygotować ten sos ziołowy do sałatek, wsyp zawartość saszetki do szklanki, dodaj 3 łyżki wody i 1 łyżkę majonezu, a następnie dobrze wymieszaj — i gotowe, - Czosnkowy sos do sałatki Knorr wspaniale podkreśli smak Twoich sałatek i surówek, dodając im wyrazistości i oryginalności dzięki pochodzącym ze zrównoważonego rolnictwa ziołom i przyprawom
marque:Knorr
Nom du produit réglementé par la loi:Sos sałatkowy o smaku czosnkowym.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Sposób przygotowania: 1. Wsyp sos sałatkowy do szklanki. 2. Dodaj 3 łyżki stołowe wody, 3 łyżki majonezu i dobrze wymieszaj. 3. Gotowy sos wymieszaj z sałatką około 15 minut przed podaniem. Propozycja sałatki: ugotowane ziemniaki, ogórek kiszony, boczek, szczypiorek.
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Kamis Kamis Sos sałatkowy Kamis Kamis Sos sałatkowy
    czosnkowy 8 g
    333,75zł/kg

    prix: 2,67 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2028-01-21
    Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
    lumière 30 g
    122,00zł/kg

    prix: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary sauce à l'ail mayonnaise Winiary sauce à l'ail mayonnaise
    date d'expiration 2027-03-04
    Łowicz s'habiller, un pot de doux Łowicz s'habiller, un pot de doux
    - amer 500 g
    17,16zł/kg

    prix: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2028-01-30
    Knorr Accueil goûte la sauce Knorr Accueil goûte la sauce
    Knorr rôti lumineux 25 g
    184,80zł/kg

    prix: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration
    2027-05-30
    Roleski sauce tartare Roleski sauce tartare
    date d'expiration 2027-04-23
    Roleski sauce à l'ail Roleski sauce à l'ail
    date d'expiration 2027-03-12
    Amaizin Amaizin dip salsa gluten Amaizin Amaizin dip salsa gluten
    douce BIO libre 260 g
    51,62zł/kg

    prix: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2029-12-31
    Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
    soupe de betteraves 14 g
    130,71zł/kg

    prix: 1,83 zł

    PLN
    1
    21
    date d'expiration 2027-01-31
    Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
    soupe avec des croûtons 17 g
    108,24zł/kg

    prix: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-30
    Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
    soupe de pois avec des croûtons 21 g
    90,48zł/kg

    prix: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    date d'expiration 2027-02-28
    Knorr une tasse de soupe de pâtes Knorr une tasse de soupe de pâtes
    de tomates en poudre 19 g
    100,00zł/kg

    prix: 1,90 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-05-30
    Knorr soupe au fromage nudle Knorr soupe au fromage nudle
    poudre aux herbes 61 g
    49,02zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration 2027-05-30
    Knorr Knorr Accueil goûte la Knorr Knorr Accueil goûte la
    soupe de betteraves 53 g
    84,91zł/kg

    prix: 4,50 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration
    2027-01-30
    Knorr Tasse de fromage Knorr chaud Knorr Tasse de fromage Knorr chaud
    et croûtons 22 g
    86,36zł/kg

    prix: 1,90 zł

    PLN
    1
    21
    date d'expiration 2027-05-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5